• Головна
  • Оригінальні одноразові сигарети: як правильно користуватися та утилізувати
Новини компаній
11:10, 28 жовтня 2022 р.

Оригінальні одноразові сигарети: як правильно користуватися та утилізувати

Новини компаній

Одноразові електронні цигарки користуються неймовірною популярністю, головними причинами якої є простота використання та смак, який у більшості випадків не можна порівняти з класичними рідинами. Серед брендів саме одноразка elf bar вважається найбільш жаданою, парильники якої в захваті від її функціонала. Якщо шукаєте якісні електронки, впевнені, з Ельфбар не пожалкуєте про вибір.

Як користуватись одноразкою Elf Bar

Все, що вам потрібно зробити, це розгорнути електронну сигарету, зняти ковпачки, взяти курилку, затиснути губами і палити. Тут нічого не перетискається, електронна сигарета активується сама під час подачі повітря. Після цього залишиться лише насолоджуватися чудовим смаком або нікотиновим сп'янінням. Проте з електронними сигаретами одноразового типу варто звернути особливу увагу на дві речі: нагрівальну головку та акумулятор.

59-ai-6cPUeWT7oU5OeWKm2JwKcBLGIa5RSbC0kEHxDakXRewchSXC_xSEtFX0_sy_ZfM5SpS1p4IWL9EGcffWDT4dkIGBRd1LcyEkJJi7SKNVdrVHRXVyWqJ43tjbtYgge2qmM-lBo_WIl_vwVTO0zm8fU7woND34H_LxntXowtvfF6fv3tcEsz7A

Нагрівальна головка в електронний курілці

Як і у випадку з класичними електронними сигаретами, до одноразових відноситься і те, що до них потрібно підходити з певною часткою обережності, щоб девайс прослужив якнайдовше. Найделікатніша частина — це головка, яка може легко обпектися, що потім можна розпізнати в основному за смаком. Головку можна обпекти довгою затяжкою. Проте, одноразові сигарети в основному призначені для курців, які шукають тихе куріння і не парять дим, як вулкан. Тривалості затяжки такому вейперу вистачає приблизно на 3-5 секунд, нагрівальна головка з цим справляється відмінно. Однак куріння довше 10-15 секунд може бути критично, і це ще більше вплине на смак, який видасться паленим.

Довгі або короткі затяжки, зроблені кілька разів поспіль і незабаром один за одним, можуть призвести до перегріву та подальшого займання головки електронної сигарети. Нагрівальні елементи модів замінюються вейперами під час безперервного паріння, але навіть сама електронна сигарета час від часу закінчує термін служби.

Як утилізувати одноразову курилку

Якщо думали про те, щоб викинути прострочену або нефункціональну деталь прямо на сміття, забудьте про це. Звичайно, це може бути зручно, але ви (сподіваємося) не стали б класти пластикову пляшку в паперовий контейнер. Тому у випадку з цигарками прохання забути про відро для сміття для змішаних відходів. Електронні пристрої також сортуються, бо містять багато металів, багато з яких може бути перероблено і, таким чином, використано повторно. Найбільш поширеними металами, що переробляються, є алюміній або мідь. Деякі електроприлади містять небезпечні речовини, особливо ті, які живляться від акумулятора, наприклад електронні сигарети.

Якщо говоримо про окремі компоненти, можна орієнтуватися на інтуїтивному рівні. Наприклад, більшість мундштуків зроблено із пластику. Тому в ідеалі викидайте використаний мундштук у пластиковий контейнер. Якщо є скляний корпус, викидайте використаний або розбитий контейнер, призначений для скляних відходів. Але як щодо решти? Зазвичай можна утилізувати прострочену електронну сигарету або її акумулятор двома способами:

  1. Віднести в спеціальний контейнер. 

  2. Викинути у ящик, призначений для батарейок та дрібних електроприладів.

Нехай вас хвалить не лише Грінпіс, ​​а й ми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...