• Головна
  • Сурогатна мама: як проходять 9 місяців вагітності?
Новини компаній
11:00, 26 березня

Сурогатна мама: як проходять 9 місяців вагітності?

Новини компаній

9 місяць вагітності сурогатної мами

Сурогатна мама проходить процедуру ЕКЗ, під час якої в порожнину матки імплантується ембріон, вирощений у лабораторних умовах з біоматеріалу біологічних батьків дитини. Цей період майже нічим не відрізняється від вагітності власними дітьми, оскільки майбутній малюк розвивається так само, як зачатий природним шляхом. Стати сурогатною мамою в Києві й інших містах України пропонує центр сурогатного материнства «Артеміда», де лікарі гарантують повний медичний супровід під час вагітності.

Перші місяці вагітності

Найважливішими вважаються перший і другий місяці після перенесення ембріона. В цей період не лише є високий ризик викидня, а й відбувається перебудова та підготовка жіночого організму до виношування. Формується пуповина, яка пов’язує сурмаму з плодом, а у самого плода відбувається закладання та розвиток органів – хребта, серця, головного мозку, низки систем (сечостатевої, дихальної, травної).

У перші місяці сурогатна мама може страждати від токсикозу, який проявляється нудотою чи нечастою блювотою. Після третього місяця ситуація покращується, організм адаптується до нового стану. До кінця третього місяця плід уже сформований, починається його ріст. Живіт жінки збільшується в розмірах, гормональна система приходить у норму. На четвертому місяці жінка відчуває рух плоду.

У другому триместрі організм сурогатної мами потребує кальцію, оскільки у плода активно формується скелет. За його нестачі лікар рекомендує додаткові препарати кальцію. Почастішання пульсу вказує на те, що в організмі жінки утворилося ще одне коло кровообігу, тому такий стан вважається цілком природним.

Останній триместр

Живіт помітно зростає. Щоб забезпечити правильне розташування плода, бажано носити бандаж. У цей період у грудях утворюється молозиво, можливе підвищення тиску, набряки рук і ніг, печія. На дев’ятому місяці відбувається пом’якшення суглобів тазу, тому відчувається біль у зоні лобка та паху. Голівка дитини опускається, а це означає, що пологи можуть розпочатися будь-якої миті.

Поради сурогатній мамі від центру «Артеміда»

Щоб вагітність протікала без особливих проблем, лікарі центру сурогатного материнства «Артеміда» рекомендують:

  • правильне харчування, що обов’язково має містити кисломолочні продукти та рослинні компоненти;
  • прогулянки на свіжому повітрі, оскільки ходьба зміцнює м’язи ніг і тазове дно, сприятливо впливає на психоемоційний стан, активізує роботу легень;
  • дотримання режиму дня та сну, адже організм зазнає великого навантаження, особливо під час останнього триместру, та витрачає багато енергії;
  • уникнення стресів, які негативно впливають на нервову систему дитини, збільшують ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи;
  • носіння зручного взуття на низьких підборах, щоб уникнути набряків і не навантажувати вени ніг.

Коли жінка вирішила стати сурогатною мамою в центрі «Артеміда», важливо під час вагітності відвідувати лікаря (не рідше 2 разів на місяць) та негайно звертатися за допомогою до фахівців за погіршення здоров’я.

Сурогатна мама: як проходять 9 місяців вагітності?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стати сурогатною мамою #Артеміда #центр сурогатного материнства #центр Артеміда
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...