• Головна
  • Обираємо теплу підлогу під плитку
Новини компаній
10:00, 4 вересня 2023 р.

Обираємо теплу підлогу під плитку

Новини компаній

Електрична тепла підлога потребує нескладних дій з встановлення. Для цього треба просто визначитись зі способом укладення теплої підлоги, обрати час і замовити послуги із монтажу. Висока ефективність і комфорт у використанні – основні переваги саме цього варіанту теплої підлоги.

На сторінці https://tepliy-pol.com.ua/teplyj-pol-pod-plitku/ пропонується електрична тепла підлога під плитку. Більше інформації про пропозиції компанії “Тепло-Стиль”, де є різні варіанти потужності, конструктивного виконання також є на цій сторінці ,як і можливість купити або замовити теплу підлогу.

Обираємо теплу підлогу під плитку, фото-1

Що треба враховувати під час вибору теплої підлоги

Перші і найголовніші критерії відбору – потужність, яка потрібна для якісного опалення приміщення. Самостійно робити такі підрахунки не варто, оскільки помилка у розрахунках буде вартувати даремно витрачених грошей:

  • недостатня потужність потребуватиме роботи на максимальних режимах із дочасним припинення роботи системи, виникнення недогріву;
  • якщо потужність занадто висока, тоді ресурс буде використовуватись на 20-30%, але вартість обладнання та його ефективність буде суттєво меншою, порівняно з оптимальною потужністю;
  • встановлення обладнання із потужністю яка є номінальною і не має відсотка запасу, може призвести до нестабільної роботи і відсутності теплового комфорту під час сильних морозів.

Різні варіанти електричної теплої підлоги

Розрахунок можна робити різними способами, але краще проконсультуватись зі спеціалістами. наприклад нагрівальні мати дають дуже потужний варіант підігріву – до 200 Вт на кв.м. Така висока потужність пояснюється наявністю на маті значної щільності теплотвірних провідників.

Товстий кабель для теплої підлоги може давати потужність 20 Вт на кв. метр. Це – номінальна потужність одного кабелю. Якщо поруч буде укладено декілька провідників, загальна тепловіддача підлоги буде зростати пропорційно кількості таких провідників. Тож якщо їх буде не менше п'яти – це високий рівень теплозабезпеченості, достатній навіть для значного холоду.

Також ключовий параметр для встановлення – вибір системи теплої підлоги. Це може бути нагрівальний мат під плитку, тепла підлога укладена нагрівальним кабелем до 7 мм…5 мм у перерізі.

Передача тепла

Якщо звичайні класичні системи використовують для передачі тепла радіатори, то в цьому випадку всі технічні деталі, елементи для передачі теплової енергії у приміщення, розташовані в товщі підлоги.

Людина завжди відчуває тепло знизу. Чим тепліша нижня частина приміщення, тим здається теплішими квартира, будинок для користувача.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...