Реклама
15:24, 22 листопада 2015 р.

Довідка з єдрпоу

Реклама

В першу чергу, слід зазначити, що відомості щодо юридичних осіб, їх найменування, організаційно-правова форма, вид діяльності, а також і ім’я фізичної особи, яка займається підприємницькою діяльністю, її вид діяльності, та іншу інформацію ми можемо знайти, якщо звернемось у державний реєстр юридичних та фізичних осіб підприємців. Цей ресурс виступає в якості одної з найважливіших складових українського інформаційного ресурсу. Слід сказати, що ресурс є обов’язковим, і його заснування було продиктовано українським законодавством.

Державний реєстр України, виступає в якості автоматизованого ресурсу по збиранню, накопиченню, захисту, наданню та обліку важливих інформації про осіб підприємців. Цей ресурс представлений у вигляді реєстру. Слід зазначити, що цей ресурс знаходиться під контролем та у веденні Державного комітету України, який займається питаннями щодо підприємництва та регуляторної. Він займається питаннями реєстрації. Цей орган виступає в якості адміністратора та розпорядника цього органу.

Якщо ж казати про запит на отримання довідки з єдрпоу, то зараз він здійснюється відповідно до змін з 1 березня 2013 року. Довідка з єдрпоу коштує 20,40 грн, в тому випадку, якщо довідка міститься на одному бланку, якщо ж його недостатньо, то за кожен наступний бланк додається плата у 3,40 грн.

Слід зазначити, що пошук інформації для довідки здійснюється за кодом ЄДРПОУ або за найменуванням. В довідці прописують те, чи існує запит ЄДР про підприємство або юридичну особу, по якій ведеться пошук. В довідці ми також знайдемо інформацію про те, чи перебуває підприємство у процесі припинення, банкрутства чи роботи. Варто зазначити, що інформацію про припинення діяльності, все ж подають без дати припинення, що викликає деякі непорозуміння та питання. Тому, якщо ви потребуєте цієї інформації, то ми рекомендуємо замовити вибірковий витяг.

Якщо ж казати про термін видачі цього документу, то він не був змінений і складає п’ять робочих днів після того, як була подана заява на видачу довідки. Також слід зазначити, що таку довідку має право видавати будь-який державний реєстратор. Такі довідки можуть видаватися на кожну юридичну особу чи підприємця без ніяких виключень та незважаючи на те, де вони були зареєстровані.

Таким чином, ми можемо побачити, що даний метод пошуку, являє собою доволі зручний пошук тої чи іншої інформації про юридичну особу або підприємство. Це сприяє більш доступному інформуванню суспільства, що допомагає у вирішенні маси питань. Отримання довідки з єдрпоу допоможе у пошуку різноманітних відомостей про ту чи іншу юридичну особу чи підприємство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...