• Головна
  • Державна прикордонна служба оголошує набір на службу за контрактом
актуально
09:00, 26 листопада 2015 р.

Державна прикордонна служба оголошує набір на службу за контрактом

актуально

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ, ПІВДЕННЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ОДЕСЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ОГОЛОШУЄ НАБІР НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Для всіх громадян України, віком з 18 до 40 років існує можливість вступити на військову службу за контрактом до лав Держаної прикордонної служби України та проходити службу в підрозділах охорони державного кордону Одеського прикордонного загону. Перелік спеціальностей:

- інспектор прикордонної служби, дільничний інспектор прикордонної служби, кінолог, водій (ВС,ВСD), моторист, матрос, рульовий, комендор, водолаз, зв’язківець, оператор РЛС (ПРС, СОЕС), фельдшер. Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом: громадянство України; за станом здоров’я придатні до служби за контрактом; добре розвинуті фізично; освіта

– повна або базова загальна середня освіта, професійно-технічна, молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр, перевага надається кандидатам, які мають вищу освіту.

Термін дії першого контракту – 3 роки для солдатів, від 3 до 5 років для сержантів. Проходження навчання в навчальних центрах на бюджетній основі. Пільги, соціальний пакет, продовольче та речове забезпечення, стабільне грошове забезпечення.

Звертатись за адресою: м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. «Паромна» 6, відділ прикордонної служби «Іллічівськ» Телефон для довідок: (098-099-33-44)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Державна #Прикордонна #Служба #Україна #Набір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...