Евакуатор - найкращий вибір для людей, які хочуть транспортувати свою машину поза проїздом. Правильно підібраний евакуатор на сайті https://evakuator.lviv.ua/, можна використати не тільки для перевезення вашої машини, але й великогабаритних вантажів. Однак варто ознайомитися з можливостями та процедурами, що супроводжують використання евакуатора.

Який евакуатор вибрати для перевезення автомобіля?

Вирішуючи перевезти транспортний засіб на евакуаторі, власник може вибрати один із двох типів евакуатора - так званий «швейцарський» або звичайний евакуатор. Перший тип характеризується тим, що колеса причепа не виступають за контури машини. Це полегшує пересування, наприклад, у тунелях. Недоліком такого конструктивного рішення є те, що підлога евакуатора вища, що після додавання транспортного вантажу значно знижує його стійкість (збільшує центр ваги) та комфортність керування таким набором транспортних засобів. Тому особливо важливо, щоб евакуатор цього типу був оснащений спеціальною системою стабілізації колії. Другий тип - з колесами збоку, характеризується низьким центром ваги, завдяки чому причіп отримує більшу стійкість та забезпечує більший комфорт водіння.

Як навантажити автомобіль на евакуатор та правильно його закріпити?

При розміщенні автомобіля на евакуаторі необхідна допомога іншої особи, щоб оцінити, коли автомобіль знаходиться в потрібному місці. Транспортний засіб слід розміщувати на причепі таким чином, щоб не перевищувати допустиме значення тиску на буксирні кулі. Інформацію такого типу, вказану в кілограмах, можна знайти на кожній табличці буксирного гачка. Якщо у вас немає вимірювального приладу, який точно визначатиме тиск на кулю буксирної зчіпки, просто спробуйте підняти дишло причепа з навантаженим вантажем. Якщо у вас немає проблем підняти його однією рукою, в більшості випадків ви можете бути впевнені, що навантаження розподілено правильно.

Потім транспортний засіб, розміщений на причепі, слід закріпити, принаймні в чотирьох точках, за допомогою кріпильних ременів та переконатися, що пряжки на кінці ременів добре затягнуті. Кріпильні ремені повинні мати дійсне схвалення, а пряжки повинні працювати. Добре захищений автомобіль не повинен рухатися поперек, а також уздовж причепа. Для досягнення цієї мети може бути корисним використання відповідних кронштейнів або обв’язування шин між собою, щоб машина не могла котитися.