Тепла і дружня атмосфера в будинку залежить від його затишку. Він грає дуже велику роль. Від нього залежить багато чого, а головне - бажання повертатися з роботи додому.

Зробити євроремонт у будинку, це ще не означає, що вдома затишно. До затишку потрібно підходити з душею і любов'ю. Будинок повинен мати рідний запах, який властивий саме вашому будинку.

У першу чергу потрібно почати зі стін. Якщо на них є старі шпалери, то їх потрібно обов'язково відклеїти, так як вони можуть нести в собі енергетику минулих жителів. Шпалери потрібно вибирати такі, щоб поєднувалися з інтер'єром кімнат. Зробити вашу домівку ще теплішою ду душі допоможе литовський твердопаливний котел stropuva.

Можна також пофарбувати стіни. Щоб стіни виглядали тепло і затишно, зігрівали своїм теплом, потрібно вибрати відтінки кремового, бежевого, рожевого або бузкового кольору. Може підійти і зелений тон. Він вважається кольором надії. Зелень заспокоює очі, втомлені від роботи за комп'ютером.

Блакитний тон вважається більш холодним, тому його рекомендується застосовувати в тих кімнатах, де вікна виходять на південь.

Дуже важливо освітлення. У кімнатах, де кілька вікон, можна повісити одну велику люстру на кілька лампочок, а в приміщеннях, де світла мало, крім люстри додаються ще й бра. Вони не тільки дають додаткове освітлення, але і чудово виглядають в інтер'єрі.

Дуже строго потрібно поставитися до старих речей у будинку. Не можна зберігати тарілки або чашки надбиті, з тріщинами, речі, які вже непридатні - від усього цього потрібно позбавлятися. Викидаючи старі речі, з'являється можливість купити і поставити на їх місце нові. Важливе місце у створенні затишку займають фіранки. Щоб за допомогою фіранок візуально збільшити розмір вікна, потрібно повісити їх так, щоб вся стіна, в якій знаходиться отвір вікна, закривалася ними. Тюль зараз вже вийшов з моди, але не біда. Його можна замінити органзою. Це додасть не тільки сучасний вигляд вікна, але і освіжить кімнату.

Якщо в приміщенні поклеєні шпалери без візерунків, то штори повинні бути обов'язково з малюнком. Якщо на підлозі розміщений килим, то його тон повинен бути темнішим, ніж шпалери стін. Різнобарвний килим відмінно буде поєднуватися з однотонними шпалерами. А маленькі килимки затишно виглядають біля журнальних столиків, крісел, диванів. Для художнього стилю використовують картини, які вішають на стіни з нейтральними тонами, дзеркала для стін з більш глибокими тонами. А свічники створять не тільки приємну атмосферу, а й заспокійливу.