Туристичне страхування

Ах, подорож за кордон для багатьох жителів України є невеличкою рожевою мрією, яку вони опікають майже з пелюшок. Але для того, щоб бути впевненим, що з вами нічого не трапиться – треба подумати і за здоров’я, а саме – страховку. Будучи застрахованим, вам не треба буде перейматись де брати медичну допомогу, якщо вона буде необхідна, бо вам її нададуть відразу ж.

Для чого ж потрібна медична страховка?

  • Отримання візи. Обов'язковою вимогою більшості посольств і консульств, для ооформленія в'їзної візи в ту чи іншу країну, є наявність медичної страховки. Так само медична страховка необхідна при в'їзді в країну перебування, тобто наявність страхового поліса може бути перевірений співробітниками прикордонного контролю. Тому подбайте про страховки заздалегідь, придбайте в Одесі в нашому офісі.
  • Особиста безпека та захист під час тур поїздки. Будь-яка поїздка пов'язана з певним ступенем ризику. Варто відзначити що при наявності оформленого страхового поліса, все понесені витрати на медичні та інші послуги, пов'язані з поїздкою, повністю бере на себе страхова компанія. Зверніть увагу, що є різні типи і вид страхування. Стандартне категорії А і В і додаткові послуги. При придбанні страхового поліса в Одесі, проконсультуйтеся з менеджерами і не скупіться, гроші то не великі, але при нещасному випадку або неприємності за кордоном дуже Вам допоможуть
  • Наявність такої страховки на час туристичної поїздки передбачається Законодавством України з туризму - є обов'язковим і забезпечується суб'єктами туристичної діяльності на підставі договорів із страховиками.

Як бачите, без полюсу ніяк. Він наче щит буде опікати вас і надавати впевненості у захисті свого здоров’я і прав.

Страхування здоров’я

Якщо ви кохаєте своїх рідних і близьких – то треба подбати і про їх здоров’я. Така послуга, як страхування є сьогодні напрочуд вдалим вирішенням проблеми того, що людині терміново буде необхідна медична допомога.

Страхування здоров’я розділяють на 2 напрямки: страхування від нещасних випадків і медичне страхування. Перший надасть допомогу тоді, коли втратите здоров’я під час якогось нещасного випадку. Варто зазначити що таке страхування не заклечається компаніями з людьми, які мають наступні хвороби: ВІЛ, туберкульоз, психічні розлади. Більш детальніше про страхування здоров’я можете дізнатись тут: http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии