Новини компаній
15:20, 26 липня 2015 р.

Котел на твердому паливі

Новини компаній

Універсальні котли для спалювання вугільного пилу, вуглецю і дерева. Котли Q PLUS є котлами нової конструкції, призначені для спалювання вугільної дрібниці, вугілля та дерева з використанням допоміжного вентилятора. Його призначенням є виробництво тепла для опалення житлових будинків і промислових будівель, загальною наземною площею до 750 кв.м, а також підігрівачем водопровідної води.

Конструкція котла, заснована на горизонтальній колонці води і опалення. Литовський твердопаливний котел stropuva ділиться на дві частини: нижню частину - топка котла, яка є одночасно складом палива і відокремлену від неї через горизонтальну перегородку, водну частину опалення, яка є раніше згаданою колонкою нагріву.

Використання стовпця опалення викликає підвищення використання теплової енергії та зниження ризику виникнення корозії. Ще однією перевагою котла є велика паливна камера і великі двері, які відхиляються по вертикалі, що дозволяють зручну дозаправку.

Корпус нагріву котла, зроблений з атестованої жерсті 5мм. Котел Q PLUS оснащений автоматикою, яка дозволяє запрограмувати процес горіння, жалежно від типу палива і від потреб експлуатації.

Вентилятор котла працює з модулеваною швидкістю обертання. Використання модуляції призводить до значного зниження витрати палива. Котел сам регулює обсяг виробництва тепла для розміру приміщення і регулює на потрібну швидкість роботи вентилятора, стабілізуючи горіння. Автоматика може бути оснащена системою ГВП, яка дозволяє управляти роботою нагрівача води.

Котел цілодобовий

Час горіння під час спалювання дрібного вугілля становить більше 24 годин. Основне паливо: вугілля, кам'яне вугілля сортименту горіх, дрова, замінююче паливо, брикети з вугілля і деревини, відходи деревини.

Обрати якість за доброю ціною легко! Купуючи литовський твердопаливний котел stropuva, ви отримуєте відмінну європейську якість за українською ціною. Купити твердопаливний котел напряму від постачальника можна в інтернет-магазині ТермоЮніон. Телефонуйте та замовляйте!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...