16:47, 11 червня 2015 р.

Дизайн сучасної кухні

Кухні у сучасному стилі підкреслюють вашу індивідуальність та смак. Вони довершують загальний інтер’єр квартири. Оформлення кухні наразі є важливою справою. Якщо раніше у будинках існували їдальні, то сьогодні задля економії міста сучасні кухні переймають цю роль на себе. Тому важливо створити тут особливу атмосферу та настрій. Обираючи дизайн приміщення, не слід забувати про його функціональні сторони. Меблі та техніка мають бути якісними та якомога довше зберігати свій оригінальний вигляд. Вони повинні бути комфортними, практичними та компактними. В сучасних оселях кухні є не досить великими за площею, тому важливо зберегти вільний простір. Комплекти меблів обираються відповідно до стилю кухні.

Найбільш популярними дизайнами сьогодні є стилі модерн та мінімалізм. При чому, останній лежить також і в основі сучасного стилю. Мінімалізм передбачає прості та чіткі форми і відсутність зайвих деталей.

Оформлення обідньої зони має бути продуманим. Тут розташовується стіл та стільці. Як варіант, ви можете придбати повноцінний кухонний куток. В цій зоні допускається використання різних аксесуарів та елементів декору. Щодо робочого сектору, то із меблів тут розташовуються навісні та звичайні шафи та інші функціональні комплектуючі.

Стиль модерн передбачає більш сміливі рішення щодо форм та вигляду меблів. Ви можете експериментувати зі стилем, доповнювати образ приміщення нестандартними елементами. Створюючи дизайн пам’ятайте, що кухня має задавати настрій і бути зручною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...