В Ільічісьвку розпочала свою діяльність

10 січня 2015 року відбулося перше, після офіційної реєстрації, засідання членів Іллічівського міського загону Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «ПОЛІЦІЯ ГРОМАСЬКОЇ БЕЗПЕКИ».

На порядку денному – обговорення різних організаційних питань: переобрання керівного складу, заміну юридичної адреси, прийняття нових членів. Члени штабу обговорили питання взаємодії з відділом внутрішніх справ Іллічівськ, органів виконавчої влади, а також першочергові завдання роботи загону ПГБ. Вході засідання штабу були позначені пріоритетні напрямки роботи загону і за кожним членом штабу закріплені певні ділянки роботи.

Основні напрямки роботи членів Іллічвського міського загону Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «ПОЛІЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ»:

-         Допомога дільничним у виявленні правопорушень громадянами, державними установами, комерційними структурами та інш.

-         Питання захисту прав дітей.

-         Екологічна безпека

-         Надзвичайні ситуації.

-         Охорона довкілля.

-         Безпека дорожнього руху.

Був обраний новий начальник загону, Канар’ян Петро Русланович , який виступив з промовою, в який зазначив що: “В цей складний для всієї України час випробувань, проявів сепаратизму та зростаючого впливу на життя звичайних громадян кримінальних прошарків, тільки чітка громадянська позиція та усвідомлення особистої відповідальності кожного з членів суспільства за майбутнє нашої держави, за спокій в наших містах, за злагоду у наших оселях допоможе зберегти мир і порядок. Наше формування, як бо’єднання ініціативних мешканців міста Іллічівськ кожного дня  патрулює місто, допомагає як працівникам міліції, так і працівникам прикордонної служби і МНС виконувати свою роботу, перекриваючи своєю участю недостатність їхніх сил і уваги. Наші головні завдання це дотримання закону, збереження миру і правопорядку, попередження злочинів та нещасних випадків, допомога рідному мусту і кожному мешконцю. Іллічівське міське формування є не прибутковою організацією, що фінансується лише за рахунок внесків членів організації.”

В Ільічісьвку розпочала свою діяльність (фото) - фото 1
В Ільічісьвку розпочала свою діяльність (фото) - фото 1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии