
16:25, 8 січня 2025 р.
Україна домовилася з РФ про систематичні обміни полоненими у 2025 — Лубінець

Україна домовилася з росією про систематичні обміни полоненими у 2025 — Лубінець
Повернення українців із полону є пріоритетним питанням, у 2025 році обмін полоненими має бути систематичним.
Про це розповів омбудсман Дмитро Лубінець у інтервʼю для телеканалу «Рада».
Омбудсман повідомив, що наразі в України є попередня домовленість з російською стороною про систематичність обмінів у 2025. Він наголосив, що ріоритетним є повернення насамперед тяжкохворих і тяжкопоранених.
Окрім цього, за словами Лубінця, кожен український військовополонений і цивільний заручник отримає пакунок з речами від України.
Інформує akzent.zp.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
22 червня
Хор «Гомін» привезе до Одеси нову програму ретро-хітів
Новини компаній
11:39
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
2
13:37, 17 червня
11:42, 22 червня
15:19, 22 червня