• Реал оступився у матчі із Райо Вальєкано
13:35, 30 жовтня 2023 р.

Реал оступився у матчі із Райо Вальєкано

Реал оступився у матчі із Райо Вальєкано, фото-1

Реал після ефектної та надважливої перемоги в «ель-класико» несподівано не зумів переграти скромний Райо Вальєкано, ба більше, вершкові навіть забити не змогли! Завдяки цій сенсаційній нічиї на Сантьяго Бернабеу, одноосібним лідером Ла ліги стала Жирона, яку продовжують «тягнути» українці, вихованці Української Прем’єр-ліги Артем Довбик та Віктор Циганков.

Перед матчем здавалося, що для Реала у матчі з Райо Вальєкано найважливішим та найскладнішим буде уникнути самовпевненості після тріумфу над принциповим суперником – Барселоною. І ці побоювання підтвердилися! Суперник у команди Карло Анчелотті в цьому турі, звісно, був слабший, ніж у «барса», але явно не прохідний.

Райо Вальєкано з перших хвилин почав високо пресингувати футболістів Реала, коли ті будували атаки на своїй половині. Іноді це призводило до зухвалих перехоплень: Фран Гарсія та Лука Модріч по разу ледь не «привезли» голи у свої ворота після такого тиску від Райо.

Проте головний момент першого тайму стався пізніше, коли Вальверде, після помилки суперників, отримав можливість вийти сам на сам із голкіпером команди суперників, але пробив прямо у Димитрієвського.

З головно ж зіркою «королівського клубу» - Беллінгемом трапилася інша неприємність. Головний герой «класико» і всього старту сезону Прімери невдало приземлився і травмував плече. Лікарі Реала досить довго чаклували над Джудом, а у цю хвилину, напевно, кожен уболівальник «вершкових» схопився за серце. Проте атакувальний півзахисник все-таки зумів повернутися на поле. Мікротравма не завадила англійцю бути активним та завдати кілька небезпечних ударів.

Загалом Реал провів класний перший тайм, проте не забив – підвела реалізація. Господарі завдали аж 12 ударів по воротах.

Другий тайм Реал почав ще активніше. У центрі уваги перебував Вінісіус Жуніор. Спершу бразилець примудрився не забити після удару з кількох метрів, не влучивши по м'ячу… зате влучив ногою у воротаря. Дімітрієвскі отримав ушкодження, йому навіть якийсь час надавали допомогу лікарі. А потім Віні дуже нахабно симулював у штрафному суперника. Судді були уважні і пенальті не назначили, бразилець реагував емоційно і в цей раз, і наступного, коли його гол скасували через офсайд. Емоції вінгера лилися через край, це вилилося у те, що він ледь не отримав другу жовту картку за сутичку з Дімітрієвскі - суддя чомусь покарав лише македонця.

Однак після такого активного періоду у Райо Вальєкано нарешті вийшло збити темп гри, закрившись у низькому блоці та обмеживши простір атакувальним футболістам Реала. У такому ключі поєдинок і добіг до свого завершення – «0:0». Реалу для перемоги не вистачило навіть 22 удари.

Для гостей ця нічия стала по-справжньому історичним успіхом: востаннє Реал не обігравав Райо Вальєкано у Ла Лізі вдома в далекому 2000 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію