• Головна
  • Дудник китайський – особливості лікувальної трави
Новини компаній
16:00, 31 серпня 2023 р.

Дудник китайський – особливості лікувальної трави

Новини компаній

Дудник китайський, також відомий як Донг Куай, Донг Квай, Анжеліка або жіночий женьшень, широко відомий своєю назвою. В Латинській Америці його називають Дягіль. Ця рослина відноситься до того ж сімейства, що й петрушка, селера та морква - до родини парасолькових. Протягом тисяч років Донг Куай використовували в традиційній китайській, корейській та японській медицині.

Дудник китайський – особливості лікувальної трави, фото-1

Терапевтичне застосування

Препарат в основному використовується при:

  • стимулюванні шлункового соку;
  • метеоризмі;
  • спазмах шлунка;
  • надання спазмолітичних властивостей, викликаних жовчогінною дією;
  • зменшенні симптомів менопаузи;
  • передменструальному синдромі;
  • алергії.

Дослідження проведені китайськими вченими розкрили, що дудник може сприяти зменшенню незручностей під час припливів менопаузи. Він використовується як рослинний аналог естрогену і застосовується для регулювання рівня цього гормону в організмі.

Активні речовини ангеліки мають тонізуючий ефект на матку, що робить її корисною для полегшення маткових скорочень.

Науковці з Азії встановили, що дудник китайський сприяє кровозупиненню (але не рекомендується для вживання людям з серцевими захворюваннями), а також покращує роботу печінки при хронічних захворюваннях, таких як гепатит та цироз печінки.

Передварні дослідження в Китаї показали, що ця рослина може підвищити виробництво червоних кров'яних клітин, зробивши її цінним ресурсом для боротьби з анемією.

Застосування при хворобах

«Жіночий женьшень» допомагає розширити коронарні судини та полегшити їх розширення, тим самим знижуючи артеріальний тиск.

Дудник китайський володіє знеболювальною дією, яка в декілька разів краща за аспірин, тому його радять приймати при головних болях, артриті, травмах і судомах.

Європейські види цієї рослини приймають орально, коли людина хворіє на бронхіт та грип, тому що вона заспокоює гладку мускулатуру бронхів.

Трава також приписується при боротьбі з проблемами травлення, виразкою шлунка, анорексії та мігрені.

Кумарини, що є в Дон Куай мають хорошу імуностимулюючу дію, стимулюючи вироблення білих кров'яних клітин, щоб відбити сторонні частинки і ракові клітини, чим у свою чергу допомагає боротися з пухлинами, що утворюються. Він також використовується для стимуляції виробництва інтерферону в організмі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...