• Головна
  • Як заощаджувати на купівлі продуктів
Новини компаній
13:22, 13 грудня 2022 р.

Як заощаджувати на купівлі продуктів

Новини компаній

Продукти харчування є однією з найбільших витрат населення. Тому багато хто замислюється над тим, як можна заощаджувати на купівлі таких товарів. Хтось, наприклад, намагається купити картоплю в інтернет-магазині оптом та у роздріб, детальніше про ціни на яку можна переглянути власне на сайті. Хтось складає щомісячний кошторис витрат і йде у супермаркет зі списком, в якому немає нічого зайвого. І той, і другий способи є досить дієвими, і дійсно допомагають значно заощаджувати.

В той же час важливо розуміти, що економія не повинна йти у противагу якості. Адже продукти харчування повинні бути якісними та свіжими, аби уникнути отруєння чи шкідливого впливу на здоров’я. Тому купувати подібні товари краще за все у надійних та перевірених магазинах. І водночас не відмовляти собі у потрібних продуктах – надто бідний раціон призведе до зниження працездатності, погіршення імунітету, різних захворюванням тощо.

Які продукти можна придбати оптом

Як заощаджувати на купівлі продуктів, фото-1

Коли мова заходить про купівлю продуктів оптом, треба розуміти, що вони передбачають доволі тривале зберігання. А значить, найкращими варіантами в даному випадку будуть:

  • Продукти зі значним терміном придатності;
  • Овочі та фрукти, які можна довго зберігати у квартирних умовах;
  • Продукти, що мають герметичне пакування аби уникнути появи комах, цвілі тощо;
  • Ягоди, овочі та фрукти, які можна заморозити у морозильній камері.

Що стосується екзотичних фруктів, а такими дуже полюбляють ласувати як діти, так і дорослі, то тут потрібно дивитись на їх стан і умови зберігання. Наприклад, ізюм або фініки можуть довго лежати у сухому та відносно прохолодному приміщенні, з ними нічого не станеться. Авокадо, якщо правильно вибрати, може дозрівати приблизно тиждень, але потім його потрібно вжити. Те ж саме стосується і манго. А ось такі фрукти, як хурма чи дуріан дуже швидко псуються, якщо їх не з’їсти.

Взагалі потрібно хоча б приблизно розраховувати витрати продуктів на сім’ю. Той же мішок картоплі може вжитись в одній родині за тиждень, а іншій його вистачить на місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...