• Головна
  • ВІДДІЛ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ «ЧОРНОМОРСЬК» ОДЕСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ!!!
11:53, 18 березня 2021 р.
Надійне джерело

ВІДДІЛ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ «ЧОРНОМОРСЬК» ОДЕСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ!!!

ВІДДІЛ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ «ЧОРНОМОРСЬК» ОДЕСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ!!!

З 15 березня 2021 року в межах Одеської області та м. Чорноморськ зокрема стартував навігаційний період для маломірних суден.

З метою дотримання вимог чинного законодавства України та недопущення порушень прикордонного режиму відділ прикордонної служби «Чорноморськ» інформує, що м. Чорноморськ входить до переліку контрольованих прикордонних районів (далі КРП).

В межах КПР встановлюється система режимних заходів, яка регламентує відповідно до законодавства України правила в'їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб; порядок обліку, тримання на причалах, пристанях та пунктах базування маломірних суден, плавзасобів та порядок їх виходу.

Звертаємо увагу, щодо належної підготовки адміністраціями об’єктів базування маломірних суден до проведення щорічного огляду, а також доводимо до зацікавлених осіб, щодо своєчасної подачі відповідних документів для відкриття тимчасових прокатних пунктів.

Вищевказані питання регулюють наступні нормативно правові документи: Закон України «Про державний кордон України», Положення «Про прикордонний режим» затверджене Постановою Кабінету Міністрів України №1147 від 27 липня 1998 року, Наказ МВС від 07 вересня 2009 року №1075 «Про затвердження Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах».

______________________________________________________________________
В случае необходимости обращайтесь на горячую круглосуточную линию информационного агентства «04868» по телефону: +3809377 04868

Будьте в курсе самых свежих и актуальных новостей Черноморска!  Подписывайтесь на наш канал в Telegram, YouTube и группу в Facebook.  Для удобства скачайте наше бесплатное мобильное приложение IOS / Android.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Берегоукрепление
23,3%
Мост через Сухой Лиман
47,8%
Недострои
16,0%
Разбитые дороги
5,4%
Кинотеатр
1,1%
Аквапарк
0,6%
Макдональдс
0,6%
Политический кризис
2,5%
Другое
2,6%
#черномосрк
2,0
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...