• Главная
  • Особливості купівля металообробного обладнання
Новости компаний
17:10, 30 октября 2020 г.

Особливості купівля металообробного обладнання

Новости компаний

Металообробне обладнання застосовується для оброблення, нарізання й формування металу у всіх галузях виробництва – від машинобудування до аерокосмічної промисловості.

На сайті met.ua здійснюється продаж металообробного обладнання, тут ви знайдете детальний каталог, в якому представлений широкий вибір товарів. Це різні види станків: електроерозійне обладнання, гідравлічні ножиці, лазерні, токарні, фрезерні, шліфувальні, хонінгувальні, токарно-карусельні, обтискні та металорізальні верстати, а також витратні матеріали. Металообробне обладнання компанії «Машінтех» є ергономічним, високоякісним і точним у виконанні своїх операцій, а також воно надійне та просте в обслуговуванні.

В групу машин для роботи з металом входить різноманітне обладнання для оброблення труб і профілів та ін. Данні верстати незамінні на виробництві. Вони легко вбудовуються в технологічні ланцюги, вирізняються, як правило, великою потужністю, допомагають збільшити об’єм виробництва та якість продукції.

Різновиди металообробних верстатів

Всі металообробні верстати мають свою класифікацію в залежності від типу функцій, які він виконує. Наприклад, для заготівельних робіт використовують металорізальні станки, які створені спеціально для розкрою матеріалу на заготовки. В цю категорію входять гільйотини, які ріжуть широкі листи металу; обладнання для термічного розкрою (верстати для лазерного і плазмового різання), станки для гідроабразивного різання; стрічковопильне обладнання для різання товстого прокату, труб і профілів, а також відрізні верстати.

Особливу групу складають металообробні верстати з ЧПК. Комп’ютерне забезпечення таких машин дозволяє повністю автоматизувати виробництво й скоротити витрати на обслуговування. Верстати по металу з ЧПК відрізняються простотою використання, швидко виправдовують вкладені кошти й показують результат одразу після введення машини в експлуатацію.

Компанія «Машінтех» співпрацює тільки з перевіреними компаніями-постачальниками з багаторічним досвідом. Завдяки налагодженим за багато років успішної співпраці контактам,компаніямає можливість задовольнити запити будь-якого замовника, забезпечити невисокі ціни на товар.В залежності від ваших виробничих завдань, ви можете обрати з каталогу як прості металообробні верстати, так і більш технологічне обладнання, моделі з програмним керуванням чи без ЧПК.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...