Ігор Лубковський: У новому навчальному готуємося до змін на користь онлайн та діджиталізації

Ігор Лубковський: У новому навчальному готуємося до змін на користь онлайн та діджиталізації

Віце-мер Чорноморська Ігор Лубковський розповів про деякі зміни у навчальному процесі, до яких всім треба підготуватися. Зокрема, буде більше онлайн та інклюзивного навчання, а паперові щоденники замінять електронними. 

Глава комітету Верховної Ради з питань освіти науки і інновацій Сергій Бабак повідомив, що вересень – місяць «повторення». Перший місяць нового навчального року школярі будуть повторювати все, чого навчилися під час дистанційного навчання. Також в новому навчальному році можуть встановити у школах змішаний тип освіти - частину навчального процесу можуть перевести в онлайн-режим. 

Всі уроки навчального року будуть у вільному доступі на єдиній безкоштовній електронній платформі. 

«Навички дистанційної роботи та самоосвіти у сучасному світі стають, можливо, найважливішими. І пандемія тільки підштовхнула нас для концентрації зусиль в цьому напрямку. При цьому не йдеться про перехід на повністю дистанційну освіту. Тому що соціальний аспект навчання вкрай важливий для розвитку комунікативних навичок, особливо для молодших школярів. Тож, змішаний тип освіти, де будуть поєднуватися онлайн та очний формат видається найбільш відповідним сучасним викликам інклюзії, коли всі, незалежно від можливостей, повинні мати рівний доступ до знань», - зазначив Ігор Лубковський

Також віце-мер розказав, що вже в новому навчальному році учні будуть отримувати оцінки в електронних щоденниках, а паперові зникнуть. 

___________________________________________________________

Будь в курсе самых свежих и актуальных новостей Черноморска!  Подписывайся на наш канал в TelegramYouTube и группу в Facebook. Для удобства скачай наше бесплатное мобильное приложение IOS / Android.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии