Привітання міського голови Хмельнюка В.Я. з Днем незалежності України

Привітання міського голови Хмельнюка В.Я. з Днем незалежності України, Ирина Владимировна Василенко

Шановні чорноморці!

Щиро вітаю Вас з Днем незалежності нашої держави. Зі святом, що символізує незламну волю нашого народу в боротьбі та прагненні до свободи, суверенітету, національного і культурного відродження та розвитку.

Складний тернистий шлях і безліч випробувань пройшов український народ до 24 серпня 1991 року. З цієї дати розпочалась нова історія нашої держави, не менш яскрава і насичена доленосними подіями.

За ці роки ми всі усвідомили, що майбутнє нашої країни, її подальший розвиток і благополуччя залежать не тільки від керівництва держави, а й від кожного громадянина України.

Сьогодні, як ніколи, ми бачимо зростання громадянської активності, патріотизму і любові до Батьківщини. Спільно з інститутами громадянського суспільства влада країни реалізовує комплекс необхідних реформ, які сприяють подальшому розвитку України і дають їй можливість зайняти гідне місце серед європейських держав. Ми з упевненістю йдемо цим шляхом.

2017 рік став знаковим і переломним для нашої історії. У Страсбурзі було підписано рішення про безвізовий режим для України. Європа не просто стала ближчою до нас, європейське співтовариство дало чіткий сигнал, що ми - невід'ємна частина цієї великої демократичної сім'ї.

Знаковим цей рік є й тому, що ми святкуємо сторіччя початку Української революції 1917-1921 років. Це один з найскладніших і найважливіших періодів історії нашого народу, в ході якого велась боротьба за формування і збереження кращих традицій української державності.

Ми віддаємо шану всім захисникам України, які в різні роки боролися за відродження держави, її незалежність та територіальну цілісність.

Чорноморськ з гідністю зустрічає 26 - ту річницю незалежності. За перше півріччя 2017 року місто перерахувало в бюджет країни 252 млн. грн. Обсяг промислового виробництва за 6 місяців поточного року склав 2,81 млрд. грн. Середньомісячна заробітна плата становить 7886. На фінансування міських соціальних програм передбачено 42,3 млн. грн.

Ми по праву можемо пишатися своїм внеском у розвиток і зміцнення нашої країни, адже турбота і підтримка наших городян, забезпечення гідного рівня життя, благоустрій Чорноморська і розвиток його економіки - все це внесок в єдину головну спільну справу - зробити Україну квітучою і успішною державою.

Шановні чорноморці, в цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, взаєморозуміння, добробуту, щастя, добра і головне – мирного неба над головою.

Зі святом!

Привітання міського голови Хмельнюка В.Я. з Днем незалежності України, фото-1
Привітання міського голови Хмельнюка В.Я. з Днем незалежності України, фото-2
Праздник Независимость мэр поздравление
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии