Ви помітили, що поведінка або зовнішній вигляд близької людини різко змінилися не в кращу сторону і намагаєтеся зрозуміти, що відбувається? Не виключено, що доводиться спостерігати за швидким розвитком залежності – від алкоголю, наркотиків чи ігрових автоматів. Істерики, намагання вплинути, виховні розмови будуть марними, бо для позбавлення від цієї хвороби її необхідно терміново лікувати у спеціалізованому закладі.

Переваги лікування у наркологічному центрі

Найважливіша засада, на якій базується авторська методика лікування, - власний досвід та бажання поділитися ним з іншими, допомоги подолати хворобу. Лише людина, яка сама пройшла шляхом позбавлення від залежності, може знайти ефективні варіанти вирішення проблеми. Оскільки саме наш наркологічний центр знаходиться у витоків лікування цього захворювання в Україні, своїм пацієнтам ми можемо надати:

  • гарантовану швидку та ефективну мотивацію, повну анонімність;
  • найефективніші сучасні методики та допомогу кваліфікованих лікарів – психологів, психотерапевтів, психіатрів, наркологів, аддиктологів, а також соціальних працівників;
  • заняття з батьками та рідними наркозалежних, спрямовані на досягнення порозуміння в родині;
  • повне позбавлення від психологічного та фізичного потягу до згубної звички після проходження повного курсу лікування;
  • соціальну адаптацію та подальшу допомогу в працевлаштуванні, зокрема, є можливість пройти навчання й стати тренером-консультантом з хімічної залежності.

Повернення до повноцінного життя: наші пропозиції

Наркологічний центр «Рука допомоги» - це місце, у якому кваліфіковані лікарі та медичний персонал пропонують ефективні рішення, спрямовані на позбавлення від фізичного та психічного, психоемоційного потягу до наркотиків. Крім того, ми пропонуємо не замкнений простір режимної лікарні, а комфортні умови маєтків посеред природи, в оточенні таких же наркозалежних, що вже стали на шлях одужання.

Таким чином, наркологічний центр стає не лише засобом повернення до себе колишнього, а одним з етапів нового життя, відчинити двері якого можна вже зараз. Достатньо залишити заявку на сайті чи зателефонувати за вказаним номером, і наші спеціалісти спланують алгоритм дії, аби визволити близьку вам людину від фактично смертельної небезпеки. Ми знаємо, як повернути хворому смак до життя, перепрограмувати та змінити свідомість, навчити з легкістю адаптуватися у суспільстві, стати успішним без повернення до шкідливих звичок.