Деяким водіям-початківцям і багатьом пішоходам доводилося неодноразово шукати відповіді на запитання, побачивши зображення автомобільних нестандартних номерних знаків: що ці номери означають? Тим більше сьогодні є можливість замовити на http://znaki.net.ua виготовлення автомобільних номерів, в тому числі сувенірних і індивідуальних знаків, а також дублікатів номерів.

Наприклад, що це за червоного кольору номера, які прикрашають найчастіше автомобілі, причепи до них і автобуси? Ці номери призначені для разових поїздок і є транзитними. Вільний простір на такому номері є з лівого боку, на нього наклеюється наклейка із зазначенням дати його видачі. Інспектору буде видно відразу, такий номер є прострочений чи ні.

Спеціальні номерні знаки є ще одним видом нестандартних номерних знаків на автомобілях. Для автомашин, які використовуються особами, що перебувають під державною охороною, вони складають єдину серію. Також подібні номери видаються керівникам державних комітетів країни, членам Кабінету Міністрів, керівникам Верховної Ради і т.п. Наявність трьох або двох цифр передбачається форматом подібних номерних знаків. Кількість можливих комбінацій, таким чином, різко обмежується і складає кілька сотень. Є можливість ці номерні знаки використовувати в якості другого комплекту.

Нерідко можна зустріти на дорогах країни, особливо на наших столичних вулицях, знаки для автотранспорту, що належать представництвам всіляких міжнародних організацій, консульствам, дипломатичним представництвам, а також обслуговуючому персоналу або членам їх сімей. Код міжнародної організації або країни позначається першими трьома цифрами. Такі номерні знаки прикрашені літерою «D» з лівого боку і мають білий колір.