Кожен, хто хоча б раз у житті стикався з вибором стільців для кухні, розуміє наскільки нелегка ця задача. Не можна просто прийти в меблевий магазин і купити перший сподобавшийся набір стільців. В такому випадку, ви ризикуєте зіпсувати атмосферу всієї кімнати. Тут потрібно підходити зі знанням справи, або мати тонке дизайнерське чуття. Необхідно чітко розуміти, яку насправді роль відіграють стільці в інтер'єрі кухні.

Правильно підібрані стільці можуть стати тією самою родзинкою, яка буде приковувати погляд кожного, хто увійде на кухню або взагалі задавати настрій всій кімнаті. Однак якщо стільці підібрані без смаку, то вони, напевно, зіпсують картину інтер'єру всієї кухні.

Головне, що потрібно враховувати при виборі кухонних стільців, це стиль інтер'єру самої кімнати. Припустимо, якщо кухня виконана в стилі кантрі, то пластикові стільці химерної форми будуть виглядати на її тлі, м'яко кажучи, безглуздо. Якщо ви вирішили купити виключно стільці з дерева, замовляйте на lux-mebli.net/g3676985-stlts найкращі стільці від провідних українських виробників.

Звичайно ж, ви можете поекспериментувати, поєднуючи різні стилі, проте потрібно мати багатий досвід оформлення інтер'єрів, щоб результат ваших експериментів виглядав цілісно і гармонійно. Якщо ж такого досвіду у вас поки що недостатньо, то вам буде корисно дізнатися про те, які стільці краще всього поєднуються з тим чи іншим стилем інтер'єру кухні.

Стільці з природних матеріалів. До цієї категорії ставляться стільці з дерева та лози. Головною перевагою меблів з природних матеріалів, є її універсальність. Це означає, що такі стільці будуть вписуватися в безліч різних стилів інтер'єру. Найбільш гармонійно дерев'яні стільці, а також стільці з лози, будуть виглядати на кухнях, які виконані в стилі кантрі, прованс і етно. Зрозуміло, що поєднання стільців з природних матеріалів зі стилями типу модерн або хай-тек, буде виглядати в виший ступеня незграбно. Також в скарбничку переваг дерев'яних стільців можна віднести їх здатність створювати неповторну атмосферу інтимності, тепла і затишку, що особливо доречно на кухні.

Стільці, виконані в такому стилі, також можуть містити окремі елементи з натуральних матеріалів, однак це зустрічається вкрай рідко. Найчастіше їх виготовляють їх пластику або металу. Стільці у стилі хай-тек чудово вписуються в сучасний інтер'єр кухні, так як вони виглядають досить аскетично і без зайвого пафосу. Вони ідеально поєднуються з кухнями в стилі модерн, мінімалізм ну і, звичайно ж, хай-тек. Відносним недоліком стільців даного стилю є їх «холодність». Але це в якійсь мірі є відмінною рисою самого стилю хай-тек.