Квартира чи будинок молодої пари всього кілька метрів. Завдяки використанню яскравих кольорів і високих меблів ці недоліки можна приховати, та візуально розширити просторі та його функціональні можливості.

    Іноді, якщо підійти творчо, то на обмеженій площі квадратних метрів, вдається влаштувати сучасну відкриту зону вітальні, спальні, санвузол і невеликий кабінет, навіть журнальні столики купити (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/zhurnalni-stoliki-ta-komodi/) та облаштувати свою оселю досить затишно.

 

    В таких умовах буде в нагоді зонування. Якщо купити дерев'яні спальні львів (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/spalni/), та поставити у вітальні відокремивши таким чином її від, кухні та спальної зони, поділивши обидва приміщення. Оселю візуально з'єднують бетонні плити, якими оздоблена стіна у вітальні і повели їх далі, вздовж стіни, в просторі кухні, де вони займають місце над стільницею. Відкритий простір вітальні візуально об'єднує також однорідне покриття на підлозі - у вигляді світлої дерев'яною паркетної дошки.

    Оригінальним елементом інтер'єру, крім того, що сполучає зону відпочинку і приготування їжі-це верхня комплектація плити, яка, природно, переходить у забудову. У свою чергу, нижню забудову, можна оздобити високою колонкою яку можна придбати звернувшись у меблевий салон (http://www.interiostory.com.ua/), вона розроблена таким чином, що проходить вона на стіну ванної кімнати і майже зливається з виконаними з масиву дерева дверима. Всередині приміщення на домочадців чекає сучасний, переважно білий акцент з тонким, дерев'яним акцентом у вигляді шафки. У свою чергу, спальня, лишається відокремленою та має справжнє царство сірого кольору, який найкраще розслабляє і знімає напругу.

    Інтер'єр невеликої квартири є творчим, виважено, без зайвих прикрас. Завдяки цьому, квартира справляє враження просторої кімнати. Цей ефект додатково посилюється завдяки використанню в багатьох місцях установки, яка дозволяє впорядкувати простір і поховати домашнє обладнання. Дизайн інтер'єру ґрунтується на кількох основних кольорів: білого, сірого і дерева, що надає їй ніжно скандинавський характер.