Так, ми всі хочемо розпочати Новий рік свіжими, тому ми зосереджуємося на своєму харчуванні та тренуваннях… але найкращий Новий рік — це щось більше, ніж просто виглядати стрункішим або підтягнутішим.

Для нашої загальної краси, здоров'я, благополуччя та якості життя не менш важливо змінити своє ставлення та виробити позитивні звички. Цього року ми ставимо собі за мету покращити загальний стан здоров'я і хотіли б поділитися з вами сімома важливими порадами, які також допоможуть вам на цьому шляху.

1. Лягайте спати з чистою шкірою

Найкращий сон досягається з ясним розумом, а найкраща шкіра – з чистим обличчям!

2. Випийте

І ми маємо на увазі ВОДУ, і її багато. Замініть свої улюблені напої з високим вмістом цукру (газовані напої, спортивні напої, енергетики, алкоголь тощо) і намагайтеся випивати щонайменше 8 склянок води щодня.

3. Робить щомісячний догляд за обличчям

Регулярні процедури догляду за обличчям допоможуть вам зберегти шкіру у відмінному вигляді і навіть можуть допомогти уникнути необхідності вдаватися до ін'єкцій та пластичної хірургії в пізнішому віці.

4. Приділяйте більше часу себе

Похід у спа – відмінний спосіб зробити це, щотижня вам слід приділяти трохи часу собі. Відключіться від зовнішнього світу, розслабтеся та розслабтеся.

5. Носіть spf, незалежно від сезону

Не дозволяйте морозам обдурити вас - сонце все ще тут і світить. Захищайте свою шкіру щодня, незалежно від сезону, щоранку наносячи SPF.

6. Спати міцно

Приберіть iPad і iPhone і вимкніть телевізор - лягайте спати раніше, спіть довше, і ви помітите різницю в рівні енергії та стані шкіри.

7. Думайте позитивно

Як то кажуть: «Думайте позитивно, і позитивні речі відбудуться». Це легше сказати, ніж зробити, але ваше позитивне мислення може мати велике значення.

У такому великому асортименті Fabrika-krasy.com.ua підбере найкращі засоби, що підходять для вашої шкіри.