Спорт є важливою складовою життя багатьох людей: він не тільки дозволяє тримати тіло в тонусі, а й впливає на стиль життя окремої особи. Професійні атлети у своєму раціоні окрім корисних продуктів мають різноманітні добавки, зокрема креатин гідрохлорид завдяки здатності підвищувати рівень енергії на тренуваннях. Перед купівлею продукту варто проконсультуватися зі своїм тренером або лікарем щодо доречності приймання речовини.

Яке призначення креатину?

Креатин гідрохлорид - це форма креатину, доповнення, яке використовується в спортивному харчуванні для покращення фізичної продуктивності. Речовина сама по собі є природною: вона знаходиться у м'язових тканинах та служить джерелом енергії для короткочасних інтенсивних зусиль, таких як силові тренування.

Креатин гідрохлорид має ту ж функцію, що і звичайний креатин, проте його молекулярна структура більш компактна, що дозволяє йому краще розчинятися в воді. Це зробило добавку більш біодоступною – це означає, що організм легше та швидше його вбирає.

Головною метою приймання є підвищення здатності м'язів до швидкого відновлення енергії, що дозволяє тренуватися з більшою інтенсивністю та тривалістю. Це особливо корисно під час кардіо або силових навантажень. Покращити фізичні показники на тренування також допомагають передтренувальні комплекси, які шляхом запуску нервовою системи активізують процес спалювання жирів, тим самим підвищуючи енергію для занять. Такі вироби містять 10-20 різних компонентів: вітаміни, амінокислоти, рослинні елементи та багато іншого.

Де можна придбати хороші спортивні добавки в Україні?

Якщо атлет шукає хорошого постачальника високоякісної продукції для спортсменів, то компанія «Vansiton» є хорошим вибором як для професіоналів, так і початківців.

Перевагами торговельної точки є:

- велике розмаїття тематичної продукції;

- співпраця з відомими українськими та закордонними виробниками;

- приємні ціни на продукцію;

- періодичні акції на різні категорії;

- висока якість товарів;

- можливість консультації від фахівця.

Якщо людині потрібні жироспалювачі або інші допоміжні комплекси до тренувань, то переглянути асортимент продукції рекомендується на офіційному сайті компанії. У випадку виникнення питань щодо якості товарів, проблем зі здійсненням замовлення або потреби в консультації варто звернутися до фахівця за номером телефону.