Колеса в автомобілі кріпляться за допомогою болтів та гайок. Говорити наскільки важливою є міцність кріплення не варто – це розуміє кожен водій.

Заміна болтів може знадобитись при зміні дисків, установці проставок, зірваній різьбі на болті та у інших ситуаціях. При цьому дуже важливо обрати якісні болти відповідного розміру та типу. В інтернет-магазині автозапчастин Час-ТО представлено дуже великий вибір якісних розхідних матеріалів. Ви зможете обрати необхідні деталі за розумними цінами і з доставкою по Україні.

 

Болт кріплення колеса: різновиди та особливості

Болт кріплення колеса може мати різний діаметр, шаг різьби, довжину та профіль прижимної частини. Це базові характеристики, за яким розрізняють ці деталі.

1. Діаметр і шаг різьби болтів для кріплення колеса. Цей параметр залежить від різьбового отвору в ступиці, тобто марки і моделі авто. Найбільш розповсюджені варіанти в легкових та легкових комерційних авто: 12 x 1.5, 12 x 1.25, 14 x1.5, 14 x 1.25, 16 x 1.5.

Визначити необхідний розмір ви можете використовуючи зразок, або використавши пошук за VIN-кодом на сайті.

2. Профіль прижимної частини болта. Він може бути: конусним, сферичним або пласким. Обирати відповідну деталь варто за профілем колодязя в литому колісному диску. Дуже важливо обрати правильні болти за цим параметром, адже під час затяжки болтів за рахунок співпадіння профіля болта з профілем отвору в колодязі диску відбувається центрівка колеса в ступиці. До того ж, це збільшує площу притискання болта з диском, тому використання невідповідних болтів призводить до деформації посадочних колодязів в диску і сила притискання буде значно меншою. З часом такі болти будуть потроху розкручуватись.

3. Довжина бота. Щоб її визначити, треба розташувати болт в посадочний колодязь диску та замірити частину болта, яка виступає з протилежної сторони. Довжина частини, що виступає, повинна бути не менше за 15 – 17 мм. Це забезпечить прохід болта через тормозний диск та використає всі витки різьбового отвору в ступиці. Болт може виступати з іншого боку на 2 мм. 

Де замовити якісні болти кріплення колеса?

Великий асортимент представлено на https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/bolty-kolesnyje. Тут ви можете замовити оригінальні болти кріплення колеса від MAZDA, MERCEDES-BENZ, BMW, FORD, RENAULT, SUBARU, SWAG, GM, HONDA, Hyundai/Kia/Mobis, LAND ROVER, MITSUBISHI, NISSAN, Peugeot/Citroen, PORSCHE, TOYOTA, VAG та VOLVO.

Також на сайті можна обрати якісні аналоги від брендів S-TR, SAF, MEYLE, SAMPA, Solgy, ST-TEMPLIN, STC, BPW, DT, FAST, FEBEST, FEBI BILSTEIN та інших.

Ви можете дуже швидко знайти необхідні запчастини, використовуючи пошук за VIN-кодом, або маркою, моделлю та роком випуску авто. Також ви можете отримати консультацію і допомогу від консультанта CHAS-TО.

Цей інтернет-магазин автозапчастин пропонує виключно якісні сертифіковані товари. Ви можете замовити їх за дуже вигідними цінами з доставкою в будь-яке місто.