Зіткнувшись з ситуацією, що вимагає втручання юриста, потрібно вибирати гідні пропозиції з пропонованих на ринку послуг. Адвокат або юридична контора, що надає юридичні послуги львів повинна бути на прикметі у будь-якій організації або громадянина. Зволікання неприпустимо і оперативне надання юридичних послуг збереже Ваш час і гроші!

Послуги юридичної фірми включають в себе:

1. Будь-які форми консультацій з широкого кола правових питань, а також юридичні послуги договірного права. Усні, письмові консультації, надання правового висновку по справі, рекомендації щодо подальших дій – все це забезпечать юристи нашої компанії, що надають юридичні послуги населенню і організаціям.

2. Оформлення прав власності, оренди, реєстрація нерухомості, підготовка документів для направлення їх у державні та муніципальні органи. Діюча бюрократична система здатна вимотати будь-якого, тому ми цінуємо Ваш час і гроші!

В нашій компанії також працюють юристи інтелектуальної власності львів.

3. Підготовка позовів, скарг та заяв у судові органи всіх рівнів та інстанцій. Представництво в суді, що включає в себе повний супровід Вашого судової справи: від ознайомлення з документами, до написання позовної заяви та подальшого оскарження судових актів. Участь у виконавчому провадженні та фактичне стягнення заборгованості після винесення рішення – все це наша юридична компанія також бере на себе.

4. Правова експертиза документів, угод і договорів. Ви можете надати нам будь-який документ для аналізу та надання правового висновку, а в подальшому укласти з нами угоду про складання договору або юридичної опрацювання угоди.

5. Юридичний супровід правових питань комерційної діяльності. Якщо у Вашій компанії немає штатного юриста або ж немає необхідності утримувати його на постійній основі, то послуга абонентського юридичного обслуговування стане кращим і вигідним рішенням з числа тих, які пропонують юридичні фірми для малого і середнього бізнесу.