За способом відкривання дверні конструкції можна розділити на п'ять основних груп:

  • Розпашні двері (класика);
  • Двері-купе (зсувні);
  • Маятникові двері (хитні);
  • Двері-гармошка (двері-книжка);
  • Стаєнні двері міжкімнатні.

Вартість дверей можна дізнатися у розділі міжкімнатні двері ціна.

Найпоширеніший вид – розсувні двері. Вони відкриваються тільки в одну сторону і можуть складатися з однієї або двох стулок. При купівлі завісів і ручок майте на увазі, що для лівої і правої стулок вони будуть відрізнятися.

Головний недолік розпашних дверей – необхідність в додатковому просторі, яке буде віддано під відкривання. Маятникові двері можуть відкриватися як на себе, так і від себе. Такі конструкції найчастіше застосовуються в будівлях з великим трафіком людей.

Вартість ролет можна дізнатися у розділі тканинні ролети день ніч ціна.

Міжкімнатні двері зсувні (двері-купе) відкриваються шляхом зрушування полотна всередину, або уздовж стіни, куди вони вмонтовані. Металеві напрямні, по яких двері «заїжджає», можуть бути реалізовані зверху або знизу або зверху і знизу. Другий варіант буде більш практичним і вбереже від «ходіння» двері всередині діапазону.

Варто купити міжкімнатні двері львів високої якості в нашому інтернет магазині.

Двері-гармошка складаються з панелей; ширина кожної складає 10-15 см. панелі з'єднуються між собою петлями. При відкриванні двері «згортається» до краю отвору, або забирається всередину стіни. Рухаються панелі по рейці, встановленим зверху (бувають випадки – зверху і знизу). Такий тип дверей економить простір. Його можна декорувати скляною вставкою, але це буде коштувати набагато дорожче.

Такі конструкції зручні для захисту від проникнення дітей чи собак (можна відкрити тільки верхню частину).

Крім натуральних порід деревини, двері може бути зроблена з використанням штучних матеріалів: МДВ, ДСП і інші.