Нудним сексом не натішиться ніхто, тож партнери, які бажають продовжити приємні стосунки і зберегти яскраві враження, завжди цікавляться питанням, як урізноманітнити інтимне спілкування. Залишимо для іншої розмови теми секс-іграшок та переодягань, а зосередимося на найцікавішому - позах у сексі, які визволять вас із партнером із полону рутини.

Експерти відомого “дорослого” бренду DUREX знають, чим здивувати, і поділилися кращими ідеями поз. Та спершу з’ясуємо, чому взагалі варто міняти пози та шукати щось цікаве, якщо ви звикли до певних рухів і не розумієте, навіщо весь цей хаос у ліжку.

Чому стільки галасу навколо поз в сексі

Насправді, відповідь проста: якщо вас із партнером взаємно все влаштовує, то експерти вважають, що секс - не та сфера, де варто міняти хороше на інше. Просто не настав ваш час для експериментів, ви отримуєте повну розрядку і задоволення саме так, як звикли.

Але є й інші ситуації, коли один із партнерів не встигає отримати оргазм або недостатньо збуджується від постійно повторюваного сценарію в ліжку.

“Окрім того, нервова система влаштована таким чином, що постійна стимуляція тих саме ерогенних зон в однакових позах із часом послаблює відчуття. Тому партнери інтуїтивно відчувають, що різні пози в сексі дійсно освіжають та загострюють задоволення,” - розказали експерти DUREX.

Тепер повернемося до розбору самих поз, найкрутіших, на думку сексологів, які гарантують яскраві враження.

Вершниця навпаки

Ця поза досить проста, але заслуговує на більшу увагу сексуальних партнерів. Жінка займає позицію на чоловікові спиною до його обличчя, в той час як він лежить на спині. Переваги такої пози солідні - обидва партнери трохи розслабляються та занурюються у власні відчуття, адже контакту очей нема. Чоловік має змогу перепочити, якщо він перед тим був активний, а жінка може контролювати рухи та наблизитися до оргазму швидше.

Місія завершення

Це варіація на тему місіонерської пози, звичайний варіант якої найчастіше використовують пари, а от те саме, лиш із піднятими ногами жінки - вкрай рідко! Ноги слід покласти на плечі чоловіка та трохи підняти таз, це залежить від співвідношення зросту партнерів.

“Авжеж, не всім така поза доступна, бо для неї потрібно мати еластичні м’язи. Якщо жінці стає незручно, вона перенапружує спину, тож у цій позі слід бути уважною до власного комфорту. Це ідеальна стимуляція статевих органів жінки перед завершенням акту. Якщо вирішили почати з цього, для більшого комфорту проникнення використовуйте гель Durex, що запобігає подразненню через сухість,” - порадили у DUREX.

Доггі-черепаха

Це найнезвичніша поза на базі нудної доггі-стайл, про яку також мало хто пам’ятає. Жінка традиційно стає навколішки, чоловік на колінах позаду неї. Жінка нахиляється максимально вперед, поки її голова не опиниться на підлозі (на ліжку), при цьому руками вона охоплює себе за стегна, так що виходить проникнення пеніса під максимальним кутом. 

Тут слід бути обачними, адже не всім жінкам приємно, коли чоловік заходить дуже глибоко. Під час бурхливого сексу це може навіть викликати біль у животі через удари по шийці матки.

Насправді, всі ті сотні камасутрівських поз мають в основі лиш кілька головних, все інше - цікаві доповнення та невеликі видозміни. 

Ви можете самі з партнером вдосконалювати ваші пози так, щоб замість нудного сексу у вас кожен раз дійсно зривало дах від гарячої пристрасті!