При будівництві комунікацій, вентиляційних шахт, систем каналізації використовуються бетонні колодязі, які запобігають ушкодженню з'єднань і забезпечують доступ до обладнання. Вони можуть бути встановлені в транспортних зонах, на смузі руху, на паркувальних майданчиках. Для повної комплектації колодязя необхідно мати днища, кільця, кришки. Ви зацікавлені в покупці? Скористайтеся пропозицією інтернет магазину «Канкрен», який пропонує великий вибір даної продукції. Компанія «Канкрен» є офіційним представником ПБГ Ковальська, яка спеціалізується на виробництві виробів з бетону використовуваних в системах каналізації, водопостачання і тротуарної плитки. На сайті компанії: https://concrete.kiev.ua/product-category/gbi/dnyshcha-kiltsia-kryshky-kolodiaziv/, представлений каталог з вибором днищ, кришок, кілець для колодязів з докладним описом технічних характеристик.

Види продукції:

  • Кільця для колодязів, виконані зі сталевої арматури і високоякісного бетону марки В-15, В-25 (М200-М500). Широкий діапазон розмірів дозволяє оптимально проектувати свердловину. Основним завданням кілець є підтримка всієї конструкції свердловини як фундаменту і з'єднання труб та каналізаційних фітингів.
  • Днища колодязя призначені для стоку вод, посадкова поверхня, полегшує монтажні та ремонтні роботи.
  • Кришки для колодязів є кульмінацією більшості свердловин та резервуарів. Їх завдання - забезпечити доступ до пристроїв під час збирання, перевірки або сервісних робіт.

Особливості продукції ПБГ Ковальська:

Багаторічний досвід роботи і використання передових технологій. Високоякісні матеріали і постійний контроль параметрів якості гарантують високу якість продукції, стійкість до різних видів ушкоджень і можливість використання в складних грунтових і водних умовах. Вироби сертифіковані і відповідають будівельним нормам.

Чому варто скористатися пропозицією магазину «Канкрен»?

1.      Великий асортимент виробів.

2.      Доступні ціни.

3.      Гарантія якості від виробника.

4.      Доставка.

Якщо у вас виникли питання і вам потрібна консультація, зв'яжіться з контактними телефонами з менеджером в будь-який зручний для вас час. Вас чекає кращий сервіс і обслуговування.