Морозиво - це улюблені ласощі дітей і дорослих. Воно особливо популярно влітку, коли стовпчик термометра піднімається до найвищих позначок, а спекотне сонце змушує рятуватися від спеки всіма можливими способами.

Однак тут головне - не переборщити. Різкі перепади температури можуть стати причиною застуди. Тому лікарі радять дати морозиву трохи відтанути при кімнатній температурі.

Бажаєте морозиво купити від Ласунка? Ви можете це зробити прямо зараз, відвідавши сайт ТОВ «Ласунка»!

До речі, застуда - це не єдиний ризик для здоров'я, пов'язаний з брикетами і стаканчиками. Останнім часом зростає кількість отруєнь після вживання морозива. Саме тому важливо вміти правильно вибирати цей продукт, щоб виключити неприємні ризики і наслідки.

Вибираємо правильне морозиво, яке не зашкодить здоров'ю і порадує своїм ніжним і бадьорить смаком.

Перевіряйте, чи відповідає морозиво державним стандартам

Останнім часом це правило відходить на другий план. Однак дуже важливо перевіряти, чи відповідає морозиво державним стандартам, встановленим саме для цього продукту. Це все ж знижує ризики отруєння і покупки неякісного морозива, так як виробник несе особливу відповідальність за те, що він продає. Як правило, подібна інформація розташовується на видному місці. Якщо, як не крути, а знайти дані про відповідність стандартам не виходить, то може, ну його? Це не той випадок, коли сміливо можна сказати: "Ризик - благородна справа".

Звертайте увагу на дату виробництва

Саме дата виробництва морозива, а не термін придатності важливі для споживача. Термін придатності для кожного морозива може значно відрізнятися. Це період від 2 тижнів до року. І це цілком нормально, тому що справа в інгредієнтах і способах заморозки. Однак термін придатності має на увазі, що морозиво повинно зберігатися в ідеальних умовах. Перевірити це, на жаль, ніяк не можна. Тому намагайтеся вибирати брикети і стаканчики, які були виготовлені зовсім недавно.

Нехай в морозиві буде більше молочного жиру, ніж рослинного

Жир в морозиві присутній обов'язково. Інше питання - який? Існує 2 основні варіанти: молочний і рослинний. Перевагу варто віддавати саме першому. А ось рослинний жир - це дешева сировина, яка сама по собі не так вже шкодить організму, але йде в компанії з великою кількістю консервантів і ароматизаторів.

Найчастіше для виготовлення морозива використовують саме пальмова олія. Вона уповільнює обмін речовин і сприяє утворенню жирової тканини і холестеринових бляшок. До речі, саме після морозива, до складу якого входить переважно рослинний жир, залишається плівка на мові і не дуже приємний присмак.