У наш час ми часто забуваємо про профілактичну медицину, в тому числі про хорошу якість сну. І все-таки це необхідно для правильного функціонування організму! Ми часто не розуміємо, наскільки важливе правильне ліжко. Ідеальне ліжко для гарного відпочинку має бути з міцною рамою та якісним матрацом.

Вибір правильного матраца, однак, не легке завдання, і слід пам'ятати, що це – основа для гарної якості сну. Варто додати, що існує безліч міфів про те, який з них насправді кращий. Варто згадати чинники, які слід враховувати виборі моделі в інтернет-магазині матраців.

матрац

Пам’ятаймо, що хороше ліжко забезпечує нам не тільки хороший нічний сон, але і комфортний відпочинок. Ідеальний матрац – це 100% комфорт. Варто підкреслити, що ні крісло, ні навіть найзручніший диван не зможуть створити умови для ідеального відпочинку під час сну. І якщо ви зацікавлені в тому щоб зберегти своє здоров'я, віддайте перевагу хорошому матрацу.

Хороший матрац – жорсткий або м'який?

Виявляється, є багато непідтверджених тез щодо ідеальної твердості матраца. В останні роки було встановлено, що чим жорсткіше матрац, тим більше користі для нашого здоров'я. Тим часом, при виборі ми повинні враховувати вагу нашого тіла. Чим легше людина, тим м'якше повинен бути матрац. У багатьох людей дуже жорсткий матрац викликає м'язову втому.

матрац

Також, вирішуючи, який матрац вибрати, ви повинні подумати про природну кривизну хребта. Матрац також повинен підходити під наш зріст. Наступний критерій – це положення, в якому ми найчастіше засипаємо. Якщо ви любите спати на боці, виберіть матрац, який підлаштується під виступаючі частини тіла, такі як стегна або плечі. Лежачи на спині, переконайтеся, що хребет не дуже сильно прогинається в області попереку. Якщо ми часто змінюємо положення під час сну, то повинні вибрати таку модель, яка зможе адаптуватися до форми вашого тіла.

Широкий вибір матраців

Коли мова йде про якісні матраци, у кожного можуть бути свої індивідуальні потреби. Однак вироби поділяються на окремі види. Термоеластічні моделі забезпечують неабиякий комфорт, коли мова йде про вплив на здоров'я. Пінні матраци – одні з найбільш популярних, вони добре адаптуються до форми тіла і дуже гігієнічні. Латексні матраци також гігієнічні та антибактеріальні, і, що цікаво, моделі цього типу часто оснащують отворами, завдяки чому вони отримують ще кращу вентиляцію. Гібридні матраци традиційно найбільш товсті, тож їм навіть не потрібна рама.

Матраци з незалежними пружинами теж добрі для якісного сну. При покупці такої моделі варто вибрати раму з максимально можливою кількістю пружин. Високоеластичні матраци міцні, довговічні і гарантують гарну підтримку тіла.

матрац

Який матрац краще всього підходить для сну?

Вибираючи ідеальний матрац для свого ліжка, не забувайте про важливість збереження хребта в прямому положенні. Тому найкраще, якщо у вас буде можливість полежати на декількох моделях, щоб вибрати оптимальний варіант. Ми вже знаємо, що хороший матрац не повинен бути занадто твердим або занадто м'яким.

Хороший виріб може вважатися таким, тільки якщо він досить функціональний – і тут варто згадати матраци з незалежними пружинами. Перш за все, він складається з кишень з пружинами і наповненням всередині. У цьому випадку також варто звернути увагу на конкретну модель. Що стосується розмірів, їх асортимент сьогодні настільки великий, що ви можете легко підібрати розмір під конкретні параметри свого тіла.