Похожее изображение

Чорна п'ятниця - це особливий випадок, коли ви можете отримати саму останню, кращу і саму бажану річ за набагато більш доступну ціну. В Чорну п'ятницю 2019 магазин «Фокстрот» запрошує вас за покупками і пропонує незліченні види товарів зі спеціальними знижками на побутову техніку та багато іншого! Саме в Чорну п'ятницю ви зможете купувати улюблені бренди за набагато нижчою ціною, ніж зазвичай. Знижки не 10, а 30, 40 або навіть 70 відсотків чекають вас! На сайті: https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/black_friday, можна ознайомитися з каталогом товарів і головне, не пропустити розпродаж. Акція розпочнеться 28 листопада і триватиме до 2 грудня 2019 року. Представлені товари каталогу включають:

·         Вбудовані техніку, телевізори і медіаплеєри;

·         Побутову техніку, аксесуари;

·          Смартфони і ноутбуки, інструмент, посуд, кухонні аксесуари і т.д.

У чому особливість Чорної п'ятниці?

Чорна п'ятниця - один з кращих днів року для покупок. Саме в цей день магазини проводять захоплюючі акції та найбільші розпродажі. Чорна п'ятниця вже не перший рік в Україні і вважається початком новорічних свят.

Що таке Чорна п'ятниця і звідки вона взялася?

 Чорна п'ятниця прийшла до нас із США, де вона відзначається в п'ятницю після Дня подяки. Традиційно цей день вже вважається початком різдвяного сезону покупок подарунків. В Чорну п'ятницю ви можете очікувати значно більш низьких цін на товари: як в фізичних, так і в інтернет-магазинах. Знижки від декількох до десятка відсотків поширюються на електроніку, побутову техніку, взуття, одяг, для книг і інших товарів.

Магазин Фокстрот, один з найбільших рітейлерів побутової електроніки в Україні, що працює, не перший рік. В даний час роздрібна мережа нараховує множество магазинів по всій території України. Ми є офіційними представниками торгових марок: Whirlpool, AEG, Zanussi, Braun, Philips, Sony, Samsung, Panasonic, Pioneer, LG, Siemens, Indesit, Miele, ASKO, Electrolux, Nikon, Canon, HP, Lenovo, Apple в Україні. Фокстрот - це якість і професіоналізм! Це наш підхід до товарів, послуг і клієнтам. Ми прагнемо запропонувати кожному клієнту найвигіднішу пропозицію з урахуванням особистих переваг. Отримуйте гарячі акції, ігри, події, і знижки прямо на вашу електронну пошту, підписавшись на розсилку. Чекаємо вас за покупками!