Багато позичальників високо оцінили швидкість та зручність мікрофінансового сервісу онлайн, що дозволяє оформити мікрозайм без довідки, застави і поручителів у будь-який день. Мікрофінансова організація «Бистрозайм» надає фінансові послуги з 2016 року та забезпечує високий рівень захисту персональних даних. Клієнт може оформити на bistrozaim.ua кредити онлайн на суму від 500 до 6 тисяч гривень до 30 днів.

Вимоги до клієнтів та вигідні пропозиції

Ліміт по кредиту може поступово збільшуватися та складати до 10 тисяч гривень строком до 60 днів. Ставка по відсоткам встановлюється індивідуально для кожного клієнта, але не може перевищувати 2% на день. Використання промокоду дає можливість оформити мікрокредит на більш вигідних умовах.

МФО постійно пропонує вигідні пропозиції та проводить акції, тому нові позичальники зможуть оформити позику сумою до 2 тисяч гривень та під 0% перші 16 днів. Постійні позичальники можуть отримати знижку на оформлення кредиту, поповнення мобільного рахунку за виконання простих вимог.

Клієнтами цієї МФО можуть бути громадяни України віком з 18 років, а для оформлення потрібен паспорт та ІПН. Отримати позику також можуть клієнти без офіційного працевлаштування, пенсіонери, студенти та інші. Після реєстрації на сервісі кожному відкривається доступ в особистий кабінет для заповнення анкети та здійснення контролю.

Оформлення, отримання коштів та погашення позики

Після входу в особистий кабінет клієнт обирає спосіб отримання коштів: безготівковим переказом на банківську картку або готівкою. Гроші швидко зараховуються на картку протягом декількох хвилин. Під час реєстрації потрібно вказати ПІБ, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, стать та дату народження, придумати пароль для входу в ОК. Після цього заповнити анкету та додати картку.

Розгляд заявки не займає більше 30 хвилин, а кошти зараховуються одразу на картку після схвалення. Повторне звернення не займає більше 10 хвилин, тому що анкету заповнює клієнт лише раз. Для оплати позики можна обрати один із запропонованих варіантів, а саме:

  • в особистому кабінеті;

  • у відділенні МФО;

  • у касі відділення банку;

  • через термінал самообслуговування;

  • безготівковим переказом.

Якщо позичальник не може своєчасно сплатити борг, то він просить продовжити термін користування після сплати нарахованих відсотків. У разі невиконання клієнтом своїх зобов’язань мікрофінансова компанія має право стягнути борг примусово. Обрати МФО та отримати гроші онлайн на карту credit-online24.com.ua можна легко та швидко, для цього потрібно уважно ознайомитися з вигідними пропозиціями.

На цьому сайті https://credit-online24.com.ua детально можна ознайомитися з перевагами онлайн мікрокредитування, відгуками реальних позичальників, особливостями оформлення та способами погашення заборгованості. Є питання? Тоді звертайтеся до консультантів служби підтримки телефоном або по електронній пошті.