Більшість користувачів струменевих принтерів, швидше незадоволені, якщо вони використовують для друку звичайний папір офісний Львів. Стандартний папір в такій формі випускається з деревної целюлози, в яку додають трохи лігніну.

Виходить, ще папір  більш високої категорії, додатково він просочується спеціальними смолами, щоб його щільність була більшою. Такого роду факсовий папір ціна буде витрачатися  в основному на  лазерних принтерах. В друку чорнила не дозволяють розкрити всіх переваг, які вони пов'язували з виконанням друку у кольорі. На поверхні такого паперу крапельки чорнила будуть формувати плями, які у своїх розмірах будуть успішніші, ніж відстань між струменями чорнила. Тому в зв'язку з цим, принтер не буде в змозі досягти високої якості в рамках перенесення кольорів на папір, крім того, краплі чорнила, в один момент буде глибоко входити в структуру паперу, і тому колір такого друку буде виглядати трохи тьмяним. Звичайно, при цих вадах, такий папір eridan буде добре підходити для виконання звичайного  друку текстових файлів, в яких, можливо, знайдуться якісь невеликі ілюстрації.

Деякі виробники в даний час намагаються боротися трохи з якістю друку на чорнильнім принтері з використанням офсетного паперу. В першу чергу, прагнуть до того, щоб крапля чорнила була трохи менше. Ви також можете використовувати пігментні чорнила, які також добре працюють. Таке рішення буде збільшувати якість приготовленого друку, але буде також пов'язано з тривалим  часом друку. Крім того, пігментні чорнила  може застрявати в форсунках, якщо принтером рідко користувалися, тому ці питання, повинні бути прийняті до уваги.

Фотопапір

Кожен фотопапір вищої категорії в даний час має шар елементів кератину. Потрібно  пам'ятати, що найкраще, коли папір має певний склад для роботи в конкретних умовах і з використанням конкретної туші.