На вигляд звичайна, але елегантна річ, браслет виживання з паракорду, безумовно, своє місце в гардеробі широкого кола обивателів зайняв заслужено.

Даний аксесуар сучасної моди можна помітити як на брутальних спортсменах-екстремалах, так і на цілком відкритій вуличній молоді. З такого матеріалу виготовляються ремінці для компаса і годинника, ручки ножів, брелки - майстерно сплетений браслет знайде себе в найбільш неоднозначних сферах. Адже головне в ньому не стільки краса, а функціональність.

Щоб розширити уявлення про браслети виживання і зрозуміти що це таке, потрібен більш детальний огляд.

Стильний браслет з паракорду: навіщо потрібен

За часів гаджетів і різних девайсів, багато хто все більше приділяє увагу не стільки унікальності стилю свого зовнішнього вигляду, стільки функціональності і практичності предметів. Стильний повсякденний одяг зараз не здивує кого-небудь, але якщо він володіє при цьому рядом корисних і незамінних якостей - інтерес до нього зросте.

Корисні якості різних браслетів значно відрізняються один від одного в залежності від компоновки і начинки, яку в нього вклали вмілі руки. Сам по собі браслет є красивим аксесуаром в незвичайному виконанні, абсолютно не заважає, виглядає цілком естетично і круто на зап'ясті власника. Але при виникненні екстремальних ситуацій краса змінюється функціональністю.

Корисні властивості

Найважливішою і навіть якщо не в більшій мірі головною корисною властивістю є якість матеріалу, з якого виконаний браслет. Паракорд - легкий, але надійний і дуже міцний шнур з полімерних матеріалів. Браслет швидко розплітається і ось ви маєте кілька метрів мотузки для різних ситуацій в житті: від накладення джгута, кріплення і просушування речей, до лову звіра і екстреного ремонту одягу, взуття.

Спектр вплетених в браслет предметів, що являють собою функціональну і практичну начинку, досить широкий, і залежить від вподобань власника. Це можуть бути рибальські гачки, волосіні, грузила, кресало, леза, компас, необхідні при екстремальних ситуаціях, що виникають на природі далеко від цивілізації.

Наявність даного аксесуара підкреслить схильність до екстриму і індивідуальність, додасть його власнику впевненості, а також розуміння того, що краще все таки в екстремальні ситуації не потрапляти, а світ – це небезпечне місце.

Плетіння браслету

Браслет з паракорду - символ сильних і впевнених у собі чоловіків, які не вважають перешкодою на своєму шляху навіть серйозні випробування. На сьогоднішній день браслети з паракорду робляться в різних методиках плетіння, а їх колір може варіюватися від класичного чорного, закінчуючи неординарними кислотними відтінками.

У багатьох каталогах інтернет-магазинів представлено безліч варіантів готових виробів за доступною ціною, тому плести браслети з троса нераціонально, але якщо у вас багато вільного часу, ви можете спробувати це зробити, подивившись схеми. Для виконання роботи потрібен трос, запальничка, а також вправність.

Браслети з паракорду багатофункціональні. Вони використовуються в екстремальних умовах, щоб просушити речі, спорудити укриття, зробити зчеплення, зупинити кровотечу, змайструвати лук. Крім цього браслет з паракорду допоможе перенести вантаж. З браслету вийде гарна пастка або сильце. Але якщо військові і туристи використовують дану прикрасу в практичних цілях, стильні молоді люди віддають перевагу естетиці, щоб підкреслити свою індивідуальність, вольовий характер.

Плетіння браслета з шнура може бути виконано за такими схемами:

  • «Змійка» (Paracord Snake).

  • «Кобра» (Paracord Salamon Bar).

  • «Трилобіт» (Paracord Trilobite Bar Braslet).

  • «Гайки» (Paracord "Hex Nut").

  • «Штопор» (Paracord Corkscrew Bar).

Для плетіння військових браслетів з паракорду знадобиться міцний шнур потрібного кольору, запальничка, кілька шпильок. Якщо ви не відрізняєтеся умінням рукоділля, ви можете з'єднати два кінці шнура, закріпити застібку, в ролі якої можуть виступати різні декоративні елементи, що продаються в магазинах. Таким чином вийде зробити шнур на руку, не дивлячись на простоту якого, ви можете бути впевнені в його стильності. Найголовніше - не помилитися з розміром.

Паракордовий браслет - стильний аксесуар, який може врятувати життя. А мануфактура “Клямра” - одна з кращих майстерень з виготовлення браслетів з паракорду.