Скільки сімей мріє про нову квартиру зі зручним плануванням, надійними комунікаціями, в престижному районі.  Ось, нарешті, прийнято рішення про придбання житла.  Але, як зробити вибір, що купувати: квартири в новобудовах або вторинну житлову площу?  До другого варіанту покупці схиляються все рідше.  Давайте детально розглянемо причини зростаючої популярності нових будинків в ЖК «Лук’янiвський каскад».

Переваги квартир в новобудовах:

  • Покращене планування.  Спальні, кухні, підсобні приміщення в цих будинках більш просторі, зручні, практичні.  Суміжні кімнати практично відсутні.  Якщо житло купується заздалегідь, то із забудовником можна узгодити персональний проект.
  • Застосування сучасних матеріалів, що відповідають всім вимогам звукоізоляції, теплозбереження.  Пластикові вікна дозволяють забути про протяги.  Можна безбоязно включати обігрівачі та не хвилюватися, що прийде в непридатність проводка.  У будинку встановлені лічильники споживання газу, електроенергії, води.
  • Надійні комунікації.  У будівлях, зведених кілька десятиліть назад каналізація і водопровід перебувають в жалюгідному стані.  При будівництві новобудов застосовують сучасні технології монтажу комунікацій.
  • Можливість розстрочки та дольової участі.  Купівля квартири на початку будівництва дозволяє поступово вкладати гроші.  Результат - економія коштів.  Після введення будинку в експлуатацію вартість його значно підвищується.  Продаж житла або здача в оренду - додаткове джерело доходів.
  • Розвинута інфраструктура.  Представники бізнесу прагнуть до вкладення грошей в районах новобудов.  У кожному житловому комплексі передбачено будівництво магазинів, аптек, спа-салонів, банківських і поштових відділень, дитячих садів і шкіл.
  • Юридична чистота документів.  Вони готуються грамотними юристами.  Спрощується процес угоди.  Це означає, що не буде сюрпризів з прописаними людьми, таємними власниками купленої квартири.  Такі випадки зустрічаються досить часто при купівлі вторинного житла.
  • Свіжість і новизна.  Капітальний ремонт не потрібно робити.  Квартира без слідів попередніх мешканців.  Почніть з чистого аркуша і робіть все що забажаєте!