Купуючи іграшку дитині, ми вкладаємо в цей подарунок частинку своєї любові і турботи. Серед усього різноманіття дитячих забавок, як же вибрати ту, яка не просто порадує, а й буде корисною? Конструктори – це іграшки, які можуть задовольнити смаки навіть найвибагливіших. Адже зараз існує величезна кількість різних варіантів таких наборів.

Як правильно вибрати конструктор для дитини?

Першим важливим критерієм вибору є вік дитини. Не варто дарувати складний набір з багатьох дрібних деталей малюку, який ще не здатний його зібрати. Це може викликати розчарування, навіть якщо в результаті збирання має скластись якась захоплива іграшка. Якщо ж і далі спонукати малюка таки взятись за це завдання, то можна спричинити несприйняття такої гри, що тільки ускладнить життя вам обом у майбутньому.

І навпаки, чим доросліша дитина, тим складніші конструктори потрібно для неї обирати. На щастя, можна не витрачати час в походах дитячими магазинами, щоб ознайомитись з усім асортиментом та придбати бажаний подарунок. Замовити іграшку в інтернет-магазині Toys4brain.com.ua надзвичайно просто і легко.

Кубики: перший крок у світ пізнання

Найпростіший конструктор – це набір з кубиків. Хоч дорослим важко уявити, що ж у ньому такого цікавого для 3-річного малюка, та для розвитку дитини в такому віці він надзвичайно корисний. Кубики - це перший крок дитини в світ конструювання. Малюк зрозуміє, як з розрізнених елементів можна створити щось більше. Такі, здавалося б, прості поняття, як вага, розмір, форма, які ми всі, дорослі, розуміємо на інтуїтивному рівні, дитині допоможуть осягнути саме набори з кубиків.

Конструктори для маленького школяра

Для 5-7 річних малюків вибирати набір для конструювання вже можна зважаючи на його особисті захоплення та здібності. Наприклад, допитливому малюку можна придбати набір для збирання машинки з електродвигуном. Для тих, хто хоче заперечити, що це надто «хлопчача» іграшка, поспішаємо запевнити – такі конструктори є і для дівчаток. Деталі таких конструкторів для принцес-винахідниць забарвлені в ніжні кольори.

Якщо дитині ще заскладно збирати іграшку з електронними елементами, то чудовим вибором будуть конструктори з дерев’яних елементів. Такі набори допоможуть зібрати найрізноманітніші форми іграшок:

  • Фантастичні будівлі, вигляд яких можна спроектувати самому;

  • Мініатюрні хатинки та будиночки;

  • Комах чи тварин з дерев’яних деталей;

  • Смішну машинку чи ретроавтомобіль;

  • Набори міні-меблів для іграшкового будиночка та ін.

Збери свого власного робота!

Дітям старшого віку неодмінно сподобаються конструктори для збирання роботів, які можуть рухатись, їздити чи виконувати якісь інші функції. Якій дитині не захочеться мати маленький «марсохід», руку-маніпулятор, яка буде підіймати дрібні предмети зі столу, чи робота-тваринку, яка смішно крокує? Такі набори несуть ще й навчальну мету: допоможуть осягнути основи електроніки та елементарної інженерії.

А для тих дітлахів, які серйозно захоплюються комп’ютерами, можна спробувати набори, які закладають основи вивчення програмування. Такі розвиваючі іграшки безперечно будуть корисними для подальшого розвитку в цьому напрямку.

В такому різноманітному світі конструкторів кожен малюк знайде те, що сподобається саме йому.