Влітку цього року очікувалася важлива подія в історії проекту "Всеосвіту" - планується вихід у світ першого номеру нашого широкоформатного журналу! У нашому друкованому виданні буде багато корисної інформації з усіх питань освітньої сфери, безліч корисних і надихаючих ідей. Наш колектив старанно підбирав для друку весь матеріал: статті, картинки, різноманітні ігри та цінні призи. Нам просто не терпиться якомога швидше поділитися з читачами підсумками своєї праці!

У цьому випуску журналу читач потрапляє за лаштунки проекту «Всеосвіта», зможе детальніше познайомитися з його головуючими особами — Іваном Миколайовичем та Олесею Анатоліївною Литвиненко. Безпосередньо з їх уст можна дізнатися про те, що саме стало тим поштовхом, який спонукав їх почати роботу у сфері вітчизняної освіти. Крім того, засновники проекту діляться цікавими історіями про витоки діяльності проекту, розповідають, як починалася «Всеосвіта», чим сьогодні живе проект та які завдання на майбутнє, що планується впровадити та куди проект буде розвиватися надалі.

Підготовлені інші захоплюючі інтерв'ю з людьми, які зробили чималий вплив на розвиток проекту «Всеосвіту». Наші співробітники розмовляли з Оленою Северенчук, що представляє громадську спілку "Освіта", і є організатором премії Global Teacher Prize Ukraine. На сторінках першого номеру журналу знайшлося місце для публікації інтерв'ю з керівником гуртка дитячої творчості «Написатор» Галиною Ткачук та з основними координаторами проекту PAGL. Ця компанія випускає безпечний з екологічної точки зору дитячій конструктор.

У першому номері усіх небайдужіх чекає цікава рубрика — «Школа 100 років тому». Спеціально для них колектив проекту провів дослідження, завданням якого було простежити основні тенденції розвитку школи за останнє століття, виділити основні зміни, які відбулися за цей час. Колись для учнів і вчителів здавалися фантастикою комп'ютери, проектори, уроки на тему кібербезпеки. Зараз все це вже перетворилося на реальність. Однак, можливо щось хороше і світле пішло зі шкільного життя вже безповоротно. Про це та безліч іншого йдеться в новій, цікавій рубриці.

У нинішньому році проект «Всеосвіта» долучився до нової міжнародної ініціативи «Юнеско», яка називається «Міжнародний день світла». У зв'язку з цим наші журналісти відвідали школи в різноманітних регіонах областях нашої країни та разом із дітьми поміркували про те, якім є місце світла в житті та побуті сучасної людини. Наші хлопці були надзвичайно натхненні цим чудовим святом. Читачі першого випуску нашого журналу знайдуть на його сторінках детально розписані ними враження від цієї незабутньої події!

Цей випуск журналу міститиме окремий розділ, де всі бажаючі зможуть познайомитися із описом «рухливої гри», розробленої особливо для учнів 1-6 класів та їх вчителів. Граючи в неї, діти зможуть легко засвоювати корисну інформацію, розвивати ерудицію, асоціативну пам'ять та логічне мислення. За допомогою цієї гри педагоги зможуть внести різноманітність в процес навчання, залучаючи своїх учнів в корисні та захоплюючі заняття.

Всі бажаючі зможуть оформити річну підписку на наш новий журнал всього за 150 грн. Всього планується чотири випуски цього периодичного видання на рік. Є можливість активувати підписку абсолютно БЕЗКОШТОВНО, при наявності карти учасника клубу "Всеосвіта". Активувати картку треба до 31.10.2018 року.