Стільки сьогодні в Україні проблем, що люди просто не знають про що думати, що робити і як подбати про свою сім'ю. Політики тільки і говорять про війну з Росією, військовий стан вже ввели, а чого очікувати далі. Але навіщо думати тільки на те, що хочуть нав'язати народу політики, адже в Україні і в світі відбувається і багато іншого. Свіжі новини боксу, шоу-бізнесу та багато іншого не менш цікавого зібрано на нашому сайті.

Спортивні досягнення

Сьогодні в інтернеті з'явилася інформація, що хокеїсти з Канади вийшли на лід в українських вишиванках і з буханцем хліба на рушнику. Мало хто знає, що на території Канади є невелике містечко під назвою Дофін, жителі якого відрізняються особливою любов'ю до України. Саме в цьому місті була проведена "Українська ніч". Саме так представники української діаспори в місті Дофін називають хокейний матч, коли вся команда виходить на лід в українському національному одязі. На арені звучала українська музика, а на спинах хокеїстів прізвища були написані кирилицею. Щороку в Дофіне проводять "Українську ніч", адже велика частина населення містечка - це представники української діаспори.

Новий проект, який обійдеться в півтора мільйона доларів. В НХЛ повідомили, що вже скоро з'явитися нова футбольна команда. Рада керуючих НХЛ проголосував за те, що потрібно провести розширення чемпіонату і внести в список ще одну команду. Спочатку планувалося ввести нову команду в 2020 році, але представники НХЛ не впевнені, що до цього моменту буде повністю добудована арена в Сіетлі, тому довелося дебют перенести на 2022 рік.

І знову звістка зі світу спорту. В недалекому майбутньому відбудеться п'ятий бій, в якому буде брати участь Альварес. Спортсмена в середній ваговій категорії готується до поєдинку з Роккі Філдінга, який пройде вже через 10 днів 15 грудня в Нью-Йорку на арені Madison Square Garden. У цьому бою буде стояти на кону титул "регулярного" чемпіона WBA в другій середній вазі. В даний час цей титул знаходиться у Філдінга.

Дізнатися більше про те, що за останній час або день сталося в світі можна на нашому сайті https://znaj.ua/ru. Тільки найактуальніша інформація з перевірених джерел, якій можна повністю вірити.