Автохімія незамінна для будь-якого автовласника, адже це відмінний спосіб доглядати за своїм автомобілем. Не варто думати, що відмити автомобіль допоможе звичайна вода, потрібно спеціальні засоби. Автомобіль повинен бути чистим і акуратним, тому варто купити автохімію, щоб продовжити термін роботи авто.

Особливості вибору автохімії

Багато засобів не тільки очищає, але і доглядає за автомобілем, робить це обережно, зберігаючи його покриття, і навіть маскуючи невеликі подряпини. До засобів автохімії відносять цілий ряд засобів - це шампунь, поліроль, очищувач, і інші додаткові засоби автохімії. Кожен власник авто бажає, щоб машина служила, як можна довше, щоб вона зберігала зовнішній вигляд, якісні технічні характеристики.

Вибір засобу для цього великий, всі вони діляться на захисні, поліруючі, миючі, чистячі. Автохімія - це засіб, який слід придбати відразу ж після покупки автомобіля, вони допоможуть в щоденному догляді, допоможуть зберегти автомобіль у відмінному стані довгий час. Автохімія часто є частиною побутової хімії, в них використовуються однакові компоненти, деякі мають навіть такий склад, і споживчі властивості. Однак насправді автохімія має особливе призначення - заміна побутовими препаратами неприпустима.

Різновиди автохімії

По агрегатному стані автохімія розділяється на рідкі - це суспензії, гелі, пастоподібні, і тверді - це порошкові, таблетовані, кошти у вигляді блоків. За концентрації вони також можуть бути готові до застосування або концентровані засоби. Для упаковки часто використовують картонні пачки, бляшані, скляні банки, флакони, каністри.

Найбільшою популярністю користуються автошампуни, тому що вони містять спеціальні речовини і випускаються в різних видах. Автошампуні можуть мати додаткові ефекти, осушуючий, антикорозійний, кондиціонуючий. Шампунь -очістітель покликаний очищати від смоли, бітуму, він нешкідливий для будь-яких лакофарбових покриттів, для гуми, пластмаси.

Якщо ви будете використовувати побутові миючі засоби, то вони можуть викликати різку корозію, потускнение і руйнування покриттів, вони не рекомендуються для догляду за машиною. Миючі засоби звільняють різні частини авто від забруднень, якщо вони не можуть бути видалені звичайним автошампунем. Можна виділити окреме очищуючий засіб для чищення салону двигуна.

Засоби «VENOR» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.