Сучасний дизайн включає в себе безліч різних втілень, які можуть ускладнити визначення самого поняття або навіть течії в дизайні. Простіше кажучи, сучасний дизайн інтер'єру відноситься до відбиття руху сучасної людини і його інтересів втілені в інтер'єрах будинку. Проте, існує кілька центральних характеристик і дизайнерських тим, видимих ​​в усьому сучасному дизайні, що може бути описано частково як визначення. Сучасний дизайн інтер’єру може повністю охарактеризувати господаря квартири, але професійним дизайнерам необхідно розгледіти унікальні риси для створення чогось індивідуального.

Тенденції сучасного дизайну, які активно використовуються для створення затишку в домі

Сучасний дизайн повинен був стати в противагу попереднім стилям дизайну, в яких використовувалися важкі текстури, різьблення по дереву і дерев'яні тони по всьому будинку. Тому більшість компонентів сучасного дизайну, від меблів до форми кімнат, включають в себе чисті прямі лінії без додаткових деталей. Це трохи відрізняється від сучасного дизайну, який використовує криві при створенні. Хром і нержавіюча сталь складають більшу частину сучасного дизайну. Відхід з традиційними металевими деталями (наприклад, коване залізо) відкриває двері для чистих, полірованих металів, які будуть використовуватися на їх місці.

Нерідко можна бачити хромовану або нержавіючу сталь як частина меблів, таку як ніжки для столу або відкриті частини рами стільця. Хром широко використовується у всьому будинку, який видно в кранах, дверних ручках, ручках шафи, лампах і перилах. Полірований хром володіє дуже високим блиском і злегка синім відтінком, що робить його дуже холодним, що допомогло йому добре вписуватися в місію сучасного дизайну для того, щоб піти зі старими, більш «живими» стилями. Блискучий метал, полірування деревина і крута плитка - це, насправді, текстури, які можна найчастіше знайти в сучасному будинку. Підлоги найчастіше є деревом або плиткою, хоча килими часто використовуються для додавання тепла і кольору в кімнату. Хромована обробка меблів і світильників - особливо в ванних кімнатах і кухнях - також допомагає створити дуже сучасний вигляд, а також скло, яке широко використовується багатьма дизайнерами інтер'єрів сучасного стилю. Сучасний дизайн інтер'єру можна розглядати як спектр, а не як єдиний, який визначає стиль. Сучасний дизайн включає в себе як яскраві, так і сміливі проекти магазину, такого як Ikea, і практична і індивідуальна меблі одночасно. На одному кінці спектра дух сучасного дизайну полягає в тому, щоб відкинути ідею проектування для масового звернення на користь більш строгих і більш мінімалістських дизайнів, тоді як на іншому кінці спектру можна знайти проекти, натхненні сміливими квітами, використовуваними в абстрактне мистецтво. Розцінки на ремонт квартир у Львові можна дізнатись на сайті https://nvb-architects.com.ua/