Як часто люди цікавляться довгостроковими прогнозами погоди? Ви будете здивовані, але дуже часто. Чи буде майбутнє літо теплим? Який день літа самий жаркий? Чи очікує нас багатий урожай? Чи дозволять погодні умови провести незабутню літню відпустку? А може буде стояти аномальна спека або літо буде холодним? В якій місяць літа організувати поїздку на море? На всі ці та інші питання шукайте відповіді у розділі Новини сайту Знай.

Людина не може знати, що очікувати від матінки-природи, яка дуже непередбачувана. Тенденція останніх років така, що погодні умови в перебігу дня можуть змінюватися по кілька разів. Процеси, що відбуваються в природі, є причиною мінливої погоди. Необхідно готуватися до погодних змін влітку, хоча будь-яка погода гарна по-своєму. Головне – одягатися в відповідну одяг.

Фахівці в області метеорології попереджають про те, що літо 2018 року буде дуже спекотним. Ситуація в різних регіонах буде відповідно різною, але всіх їх об'єднує одне – відсутність холодів. Загальні погодні тенденції такі, що вже з травня будуть відчуватися теплі літні дні. Південні регіони, звичайно, раніше відчують температуру понад 30 °C, а жителі північних районів – з другої половини червня 2018 року.

Червень 2018 року: погодні умови першого календарного тижня червня 2018 року були характерні маловетренностю, теплом і яскравим сонцем. Але, починаючи з 10 червня все почало змінюватися в бік похолодання. Хмарність та опади змусили стовпчик термометра буквально знизитися до позначки 15 °C. Це не відноситься до південних частин країни. Потепління настане у 20-х числах, але ще не таке, як очікують багато людей, які зібралися в червні у відпустку, адже 20 °C не дозволить воді у водоймах прогрітися до комфортної температури. Так і очикуються в цей період дощики в цей період , тому без дощовика або парасольки не обійтися. \Більше про погоду на Україні читайте на сайті Знай.