Картинки по запросу Дитячий садокКожні батьки дуже піклуються про те, щоб їх дитина виросла розумною і кмітливою, розвиваючи свої здібності кожен день. Вони хочуть, щоб дитина стала успішною в майбутньому і розуміють, що це залежить від того, які навички вона отримує в дитинстві, адже фундамент для розвитку сильної особистості закладається саме в цьому віці. Тому дуже важливо віддати дитину в такий дитячий садок, який би допоміг розвинути в неї найкращі задатки і підвести до розуміння себе, як особистості. Таким дитячим садом є "Школа Радості Олени Чернявської", основні завдання якої - це не просто виховний і освітній процес, а й реалізація різноманітних заходів, таких, як: фотосесії для дітей та дорослих з професіоналами, творчі майстерні, різноманітні гуртки за інтересами.Як бачите, тут все скероване на те, щоб дитина могла відпочити після занять не тільки зі своїми однолітками, але і з батьками, що зміцнює сімейні відносини.Завдяки таким цікавим тематичним заходам, які входять в розклад дитячого садка, навчальний процес стає радістю і задоволенням.

"Школа Радості" - це більшою мірою клуб для дітей, де виконуються такі основні завдання та такі функції, як:

- розвиток здібностей,

- розкриття потенціалу,

- формування навичок.

Будь-яка подія або свято - це відмінний спосіб підвищити здібності дітей до комунікації, сформувати їхні погляди і норму поведінки, розкрити потенціал для всебічного та гармонійного розвитку. В процесі проведення різних заходів обираються найрізноманітніші форми і напрямки, що дає можливість цікаво вчитися чомусь новому. Так, наприклад, в "Школі Радості" https://shkolaradosti.ua/ua/ існують майстер-класи для дітей і їх батьків, де діти навчаються розвитку мовлення, навичкам дрібної моторики та образного мислення.Все це розробляється під певні вікові категорії і розкриває в маленьких людях творче начало. Цей дитячий садок працює за програмою в яку входять заняття з інтелектуального і фізичного розвитку дитини, де усе це поєднується з вільною грою - часом, коли дитина сама вибирає, чим вона хоче зайнятися.

Чому "Школа Радості" - це найкраще рішення? Для будь-якої сім'ї, де є маленькі діти, цей дитячий сад стане справжнім відкриттям. Вся справа в тому, що методика навчання для підготовки майбутніх учнів до школи підбирається з урахуванням всіх необхідних особливостей дитячого дошкільного розвитку. Загальна діяльність співробітників дитячого саду здійснюється на підставі проведеного аналізу за запитами батьків.Саме тому перш за все - навчання в цьому дитячому садку є ефективним з усіх точок зору. Тут реалізуються такі заходи, які стають справжнім відкриттям для найрізноманітніших здібностей дитини. Тут Ваша дитина зможе розкрити всі свої вміння та набути різні навички, розкрити свої таланти і сформувати характер.У цьому йому допоможуть справжні професіонали своєї справи, які мають вищу педагогічну освіту і прекрасно справляються зі своїми обов'язками.

Ні для кого не секрет, що ідеальний час для закладання основних навичок, умінь і знань - це період перших трьох років життя. "Школа Радості"  Олени Чернявської - це місце, куди Ви завжди зможете відвести свою дитину і бути впевненими в тому, що вона знаходиться в надійних руках. Не завжди у батьків є вільний час для того, щоб займатися вихованням та освітою дитини - це провина графіка роботи. Приватний дитячий садок можна називати другою домівкою для будь-якої дитини. Тут їй завжди будуть раді, адже вихователі "Школи Радості" - це все одно що другі батьки. Це досвідчені педагоги, які стають справжніми помічниками у всьому, поки батьків немає поруч з дитиною.