сервіс пошуку клієнтівВедення бізнесових справ у міжнаціональних бізнесових структурах доволі часто мають відповідні складнощі у сфері спілкування між собою. Нормальні цивілізовані правила гри у ринковій економіці створювалися століттями і в наш час розвинутих технологій між партнерами мультинаціональних компаній значно покращені. Звичайно іноді і виникають деякі непорозуміння між окремими особами. Кожний народ, чи окремо взята нація має свої традиції і віками набуту психологію. Але у сфері міжнародного спілкування потрібно дотримуватися етнопсихологічного детермінізму за яким виведена манера поведінки і спілкування між групами того, чи іншого національного етносу. По Гюнтеру народи Європи за своїм світоглядом і психологією поділені на так звану нордійську групу, динарську, а також середземноморську і остійську.

До нордійців належать жителі Великої Британії і Скандинавії, а також Голландії, та Бельгії і півночі Німеччини і Франції. В основному ці народи високі ростом мають стриманий характер і холодні у спілкуванні. У своїх висловлюваннях ведуть себе лаконічно, звичайно до відповідної фамільярності ставляться негативно. У спілкуванні з партнерами стримані, не балакучі, емоційність у спілкуванні як правило відсутня, та люблять прекрасне і дотримуються порядку. Багатьом бізнесменам цієї групи притаманні нахили аристократів, а також вони творчі по натурі, надто обов’язкові у стосунках з партнерами. В житті віддані не тільки своїй родині, але і суспільству, а також їм притаманна властивість керувати підлеглими. До динарської групи за Гюнтером належать серби, боснійці, та хорвати і албанці, а також греки і австрійці. Вони зростом високі, темноволосі і в основному кремезної статури. Представники цих націй люблять веселощі і зазвичай вразливі, та характером добродушні. Ці народи прекрасні друзі і люблять гумор. Зате поміркованості і дисциплінованості як такої тут бракує.

До середземноморців відносяться жителі Піренейського півострова, італійці, та народ Південної Франції і Балкан, а також народи Південної Америки. Дані особи в основному середнього росту, темноволосі, енергійного темпераменту, а також надто кмітливі і талановиті. З цих регіонів є багато талановитих митців і пророків, а також вони умілі організатори духовного життя. Остійці, це нації Східної Європи у яких за Гюнтером чітко виражена прихильність і сформованість почуттів практично відсутня, та відсутні смаки естетики. Дана група народів схильна до бюрократії, та часто піддається спокусам. Тут за цими доводами присутній конформізм, тобто пристосування до оточеного ними середовища, доволі часто в суперечках лаються. В даному підході пропагується вищість культури однієї нації над іншими, що практично унеможливлює міжнаціональні стосунки світового бізнесу. Світові вчені доводять що даний підхід не тільки неспроможний вести цивілізовані контакти на міжнародній бізнесовій арені, але і шкідливий. Сайт розумний. укр. працює задля надання потрібних послуг для представників малого та середнього бізнесу, тут можна отримати якісні послуги з опанування ринків збуту, а також швидкого розширення клієнтської бази - https://rozumnyiukr.com/