У нашому столітті давно ведеться боротьба за усе модне, незвичайне, стильне, креативне. Чому? Тому що широкий вибір товару. Тому що хочеться виділятися із натовпу. Причин багато. Ми можемо допомогти з правильним вибором. Сучасні міжкімнатні двері тепер існують у такому широкому розмаїтті, що стає складно обирати. Додати до цього списку ще й велику кількість інтернет-магазинів, і покупцеві важко позаздрити. Товар хочеться купувати лише у перевірених виробників, і це логічно.

Що характеризує сучасну людину? Вона швидко вчиться. Еволюція смаку, еволюція креативного бачення. Усі ми – діти епохи постмодернізму, певним чином. Хто, як не дизайнер, допоможе у найкращому оформленні вашого нового будинку? На щастя, ця професія стала надзвичайно популярною Та й недаремно. Для людей, які можуть дозволити собі дизайнерські меблі, існує широкий вибір міжкімнатних дверей. Магазин «Левгурт» дарує вам можливість обрати двері неординарного дизайну та з оригінальним візерунком. Сучасні типи дверей поділяються на такі: хай-тек, модерн та арт-деко. Для одних характерна ергономічність, геометричні форми, суворість дизайну, для інших – глухі конструкції, вигнуті лінії, якісні та дорогі матеріали для виготовлення.

«Левгурт» виготовляє внутрішні двері з дерева. Це може бути сосна, дуб чи вільха. У нас ви можете обрати будь-який колір, розмір та матеріал. Покриття завжди лакове, широкий вибір та різноманітніть відтінків гарантована. Ми працює у форматі оптових продажів та роздрібних.

Чому варто обрати саме наш магазин:

1. Під час виготовлення продуктів ми використовуємо лише екологічно чистий матеріал.

2. Наш товар дуже зручний та легкий у використанні.

3. Міцність дерева захищає від зайвих шумів та зберігає ваші нерви.

4. Гарний вигляд.

5. Ми закриємо всі місця для прорізів, для кожного знайдеться потрібний розмір.

6. Окрім дверей, ви отримаєте арки, замки, ручки, петлі та коробки.

Сосна, яка використовується для виготовлення дверей, є натуральною. Вона має приємний запах та гарну текстуру. Проте це не означає, що матеріали, що виготовлені з вільхи чи дуба, є менш якісними. Навпаки, така сировина є надійною та довговічною. Ви маєте можливість замовити двері для майбутнього лакування або вироби, що готові до монтажних робіт.

Приємним бонусом є ще й те, що на будь-яку продукцію ми надаємо 100% гарантію. Ви замовляєте товар, називаєте точну дату та час, і ми виконуємо його якомога якісніше та оперативніше, проте вкладаємось у визначений термін. Більше за те, ціна, яку ми пропонуємо, це справжній економ варіант. Адже нижче цін ніж у нас, ви не знайдете в жодному інтернет-магазині Києва. Уявіть, що наші двері можна придбати за смішну ціну від 3000 гривень. Ви не втратите при цьому у якості та оригінальності виробу.
Наші спеціальні послуги включають у себе таке: якісний монтаж, виміри, доставку у будь-який куток України. Замовити міжкімнатні двері від відомих виробників можна на сайті http://levhurt.com.ua/