Час від часу в квартирі доводиться міняти стару електрику. Допомогти з цим вам може компанія Smart Energia (Львів). У каталогах на її офіційному сайті представлена електрика та комплектуючі до неї у значному асортименті і за помірною ціною. Ви знайдете в інтернет-магазині продукцію перевірених зарубіжних брендів – Philips, DeLux, Schneider Electric, DKC, DS Electronics. Компанія є їх офіційним дилером. Якщо ви віддаєте перевагу електриці вітчизняного виробництва, можете замовити в інтернет-магазині товари від «ЗЗЦМ», «ЛКЗ», «Світловіх Технологій». До того ж, Smart Energia – ексклюзивний представник Chint і NOARK Electric. Вся продукція, представлена ​​в каталогах, оригінальна і сертифікована. На неї передбачена гарантія.

Що саме можна придбати в каталогах Smart Energia? Тут є все необхідне для освітлення і електричного облаштування житла. Найбільшою затребуваністю, зрозуміло, користуються лампи. У каталогах Smart Energia ви знайдете найрізноманітніші типи цих пристроїв. У тому числі – світлодіодні світильники. Фахівці рекомендують переходити саме на них. LED-лампи дозволяють істотно знизити витрату електроенергії. Коштують вони, звичайно, дорожче аналогів, зате окупаються вже через півроку. До того ж ви не жертвуєте якістю освітлення. Лампи випромінюють стабільне, інтенсивне, комфортне для очей світіння. Вони безпечні і розраховані на тривалий період використання.

Крім ламп в каталогах можна знайти кабельну продукцію для ремонту проводки. Є тут і значний асортимент розеток і вимикачів. Вони виконані в різних дизайнах.

Для того щоб автоматизувати деякі процеси в житлі, ви можете придбати реле напруги, тепла, часу.

Крім електрики для житлових будинків, в каталогах є продукція для великих підприємств. Ви зможете придбати тут різні конденсатори, прожектори, промислові світильники тощо.