Проект Іллічівської «Самопомічі» «Іллічівськ - здорове місто»

Проблема підліткового паління стає все гостріше рік від року. Лікарі вважають, що якщо людству не вдасться зупинити поширення тютюну серед молоді, то, в кінцевому рахунку, куріння юних призведе до «санітарної катастрофи третього тисячоліття». Любов підростаючого покоління до тютюнопаління... спонукає нас застерегти юнаків і дівчат від куріння і саме на це направлений новий проект Іллічівської «Самопомічі» під назвою "Іллічівськ здорове місто". Заявив керівник ініціативної групи Іллічівської "Самопомічі" Сміренский І.В. Роботу за цим проектом було розпочато саме сьогодні, зі старту акції «Здорова молодь-майбутнє країни». В ході реалізації акції у всіх школах міста були встановлені інформаційні стенди, які наочно демонструють на скільки куріння згубно діє на організм людини. Яскраві плакати в місцях збору школярів дозволять донести необхідну інформацію безпосередньо до цільової групи, на яку орієнтований проект.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов