В Ільічісьвку розпочала свою діяльність

10 січня 2015 року відбулося перше, після офіційної реєстрації, засідання членів Іллічівського міського загону Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «ПОЛІЦІЯ ГРОМАСЬКОЇ БЕЗПЕКИ».

На порядку денному – обговорення різних організаційних питань: переобрання керівного складу, заміну юридичної адреси, прийняття нових членів. Члени штабу обговорили питання взаємодії з відділом внутрішніх справ Іллічівськ, органів виконавчої влади, а також першочергові завдання роботи загону ПГБ. Вході засідання штабу були позначені пріоритетні напрямки роботи загону і за кожним членом штабу закріплені певні ділянки роботи.

Основні напрямки роботи членів Іллічвського міського загону Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «ПОЛІЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ»:

-         Допомога дільничним у виявленні правопорушень громадянами, державними установами, комерційними структурами та інш.

-         Питання захисту прав дітей.

-         Екологічна безпека

-         Надзвичайні ситуації.

-         Охорона довкілля.

-         Безпека дорожнього руху.

Був обраний новий начальник загону, Канар’ян Петро Русланович , який виступив з промовою, в який зазначив що: “В цей складний для всієї України час випробувань, проявів сепаратизму та зростаючого впливу на життя звичайних громадян кримінальних прошарків, тільки чітка громадянська позиція та усвідомлення особистої відповідальності кожного з членів суспільства за майбутнє нашої держави, за спокій в наших містах, за злагоду у наших оселях допоможе зберегти мир і порядок. Наше формування, як бо’єднання ініціативних мешканців міста Іллічівськ кожного дня  патрулює місто, допомагає як працівникам міліції, так і працівникам прикордонної служби і МНС виконувати свою роботу, перекриваючи своєю участю недостатність їхніх сил і уваги. Наші головні завдання це дотримання закону, збереження миру і правопорядку, попередження злочинів та нещасних випадків, допомога рідному мусту і кожному мешконцю. Іллічівське міське формування є не прибутковою організацією, що фінансується лише за рахунок внесків членів організації.”

В Ільічісьвку розпочала свою діяльність (фото) - фото 1
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов