П'ятниця - один з найулюбленіших днів більшої частини працездатного населення нашої країни. І в такому випадку виникає питання: Як провести вихідні? Куди поїхати і де відпочити по - справжньому так, щоб енергії вистачило на наступний трудовий тиждень? Можна поїхати на дачу, можна до родичів у село - але там все рано доведеться працювати. Найкращий варіант - відпочинок в лісі під Києвом.

Як вибрати?

Під Києвом існує велика кількість пансіонатів і приватних готелів. Серед них виділяється комплекс Лісотель, індивідуальність якого полягає в тому, що він являє собою сукупність різних варіантів: спокійний відпочинок з дітьми, активний відпочинок зі спа і лазнею, риболовлю, катання на конях та багато іншого. Варто відзначити, що це досить не звичайний готель, так як кожен номер є окремий будиночок і при цьому у нього своя історія і оформлення. Також вони мають свої імена, наприклад, Світлиця, Горішок, Мазанка, Дуплет, Боровик і багато інших. У такому випадку ніхто з сусідів не буде вам заважати і ви нікому не будете доставляти незручностей.

Крім того, кожен відвідувач може користуватися спа-зоною, яка оснащена критим басейном, що важливо для відпочинку в зимовий період або в холодну, дощову погоду.

Дитячий відпочинок

Якщо ви приїдете з дітьми, то їм завжди буде чим зайнятися, і нудьгувати точно ніхто не буде. У комплексі є дитячий клуб, де дітлахи не тільки весело проводять час, але вчаться чомусь новому. Контактний невеликий зоопарк допоможе вашим дітям навчитися поводитися з тваринами. А катання на конях дасть заряд енергії на довгий час. Якщо ви давно мріяли навчити свою дитину ловити рибу, то цей комплекс - це ваша знахідка. Слово рибу, зможете потім її покуштувати в ресторані, де кухарі її приготують спеціально для вас.

Цікаві факти

Комплекс Лісотель знаходиться біля Києва, що дозволяє отримати повноцінний відпочинок далеко від міської суєти. Місцевий ресторан порадує різноманітністю страв і напоїв, які готуються тільки з натуральних продуктів, які вирощуються на своїй присадибній ділянці і зі свого підсобного господарства.

Крім того, в комплексі є магазин, де можна прикупити натуральні продукти, які без генетично-модифікованих елементів, що є важливим. Зараз досить рідко в магазинах і мережевих супермаркетах можна зустріти домашню продукцію. Детальніше про комплекс Лісотель можна дізнатися на їх офіційному сайті.